Opakované záněty dělohy

13457
27.11.19 09:30

Opakované záněty dělohy

Ahoj holky, chci se zeptat jestli nemáte některá podobný problém a co vám případně pomohlo. Za dva roky už mám třetí zánět dělohy. Prostě moje tělo vyloženě přehnaně reaguje. Teď se snažíme o druhé dítě a já už mám celkem strach. Ne z potratu, ale z komplikací. Sice mě to neodradí, ale příjemné to není. Popíši stručně kdy a proč ty záněty byly. Deset měsíců snažení, anembryomola - čekání na samovolný potrat do 8tt, revize, do třech dnů zánět dělohy i přes nasazené ATB, za pět měsíců jsem znovu otěhotněla, krvácení v prvním trimestru z tvořící se placenty, ale jinak těhotenství bez potíží, porod akutní císař 1/19, zánět jizvy, ale povrchové, léčeno 8 týdnů, možná endometrióza v jizvě, ale nebyla potvrzena histologií. V květnu zase zánět dělohy. Teď v listopadu jsem v 6+0 TT začala krvácet, děloze už nic nebylo ( HCG 1200) a snad spontánní potrat, teprve jdu na kontrolu. Ale za tři dny ( HCG jen 50) po spuštění krvácení zase hned zánět dělohy. Pokaždé po zánětu aspoň Wobenzym a gynex, ale co víc bych mohla udělat, aby se to neopakovalo fakt netuším :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat