Reklama

Co to může sakra být

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 15.08.18 09:19
co to může sakra být

Ahoj,

obvykle tyhle věci neřeším na internetu, ale třeba v tom někdo pozná neco co mělo jeho dítě, jsem v rakousku, tady je svátek a doktor ordinuje až zítra, byla jsme u něj v po a dostaly jsme mast - kortikoidy, že je to jen lokální ontaktní ekzém, ale to bylo na jednom místě pár pupínků a zarudlé, ale teda šíří se to dost, ted to má už na obou nohou a i na bříšku..naštěstí to narozdíl od té původní vyrážky není zarudlé, jen pupínky..pořád přemýšlím co by to mohlo být, že ani ta mastnezabírá..nebo může trvat než zabere mast, nemám s tím zušenosti, dcera nikdy nebyla nemocná, max nějaká krátká viroza, nikdy na nic alergie, ani ekzém, nic nového nepoužíváme..
trochu mě děsí, nejen, že nezabírá ten advantan krém, ale že se ji to takto rozšiřuje..zítra tam jen naběhnu, ale dneska o tom pořád přemýšlím co to sakra může teda být..

Reklama

Reakce:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 15.08.18 09:59

Kolik je malé, že by to byla nějaká ta 5. nebo 6. nemoc? Teplotu nemá? I když spíš mi to přijde jako alergie, nesnědla něco alergenního (jahody apod.), nekouslo ji něco? :think:

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 15.08.18 12:34

@Jahudka82 nemá alergi na nic, teda co víme, teploty nemá a ani neměla, jahody ted neměla,a le ponich se stejně nikdy neosypala, právě že nejdla nic nového a z ovoce ted měla jablka, meloun, nektarinky, víno banány, to jí skoro pořád a nikdy nic, neměla to ani ve velkém množství..

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 15.08.18 12:37

ještě mně napadá, byla ted dost v přírodě, žijeme na vesnici, běhá tu v šatech kalhotkách a sedá do trávy, tak možná nějaká alergie na ristlinu..

AnnaLejchova
Stálice 73 příspěvků 15.08.18 15:02
@astoret píše:
ještě mně napadá, byla ted dost v přírodě, žijeme na vesnici, běhá tu v šatech kalhotkách a sedá do trávy, tak možná nějaká alergie na ristlinu..

to si myslím také.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 15.08.18 15:35
@astoret píše:

Muze byt, taky byvam od travy nekdy takova cervena, mala mela tuhle z lezení dole bez trochu cervenej zadek. Nebo od potu, jestli se třeba nepoti hodne, nektery deti k tomu mají sklony, ja treba i ted v dospělosti se osypu…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >