Napil se od bezdomovce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rikk
Nováček 2 příspěvky 14.08.18 02:37
Napil se od bezdomovce

Dobrý večer, muj 13 lety syn se mi dnes přiznal, že se napil z flasky, kterou mu nabízela nejaka bezdomovkyne. Nejdriv mi tvrdil, že jako bezdomovkyne nevypadala, ale kamarádi mu pak řekli že to bezdomovkyne byla. Domu pak přišel s brekem.. A proto se potřebuji zeptat, jaka je pravděpodobnost ze od ni něco chyti a popřípadě co.. :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

vertunka
Závislačka 4648 příspěvků 14.08.18 04:00

No tak to ti tady opravdu nikdo nerekne, leda by se tu pripojila ta bezdomovkyne. Kluka by jsi mela poucit, ze od cizich lidi se nic nebere. :nevim:

Russet
Extra třída :D 11739 příspěvků 14.08.18 05:03

Žloutenku? Otázka je, jestli syna jen nevyblbli kluci. Důrazně bych mu řekla, že vodu si má nosit vlastní a nepít od nikoho. Pak se nestane, že se nebude štítit napít od bezdomovkyně nebo naprosto cizí?! osoby. V jeho letech už by to měl vědět dávno.

stinga
Závislačka 4218 příspěvků 6 inzerátů 14.08.18 06:41

@Rikk fuj, a proč to pil?

ančapepča
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 14.08.18 06:49

Jen to čtu tak mě navaluje :poblion: a byla to určitě bezdomovkyně? vzala bych kluka a šla se na ní podívat. Když budeš mít štěstí tak třeba bude na tom samém místě a aspoň uvidíš od koho se to napil. Fuj, mě je uplně zle

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 14.08.18 07:11

no, pokud budeš schopna dohledat danou osobu, tak je to na udání policii - jednoduše říct, co se stalo a ze se obavás žloutenky. policie většinou vi, jak to s těmito spoluobčany je. pokud osoba žloutenku ma, a vědomě dala klukovi napít, je to trestný (i kdyz chápu ze tady to prd pomůže). pokud žloutenku prokázánou nemá, půjdes s klukem na testy a uvidíš (a osoba asi půjde taky).

Hazentla
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 14.08.18 07:27

Napitím z lahve by toho moc chytit naštěstí neměl. HIV ani žloutenky B a C se bát nemusíš. Hrozit může žloutenka A (ta nejmíň nebezpečná), nějaký ten opar, impetigo… Pár dní bych ho sledovala, případně konzultovala pro jistotu s pediatrem. K aspektům výchovným se vyjadřovat nebudu, děti občas mají zkrat a vyvedou pitomost… Držím palce.

Run
Generální žvanilka 20575 příspěvků 14.08.18 07:43

Choleru, mor a lepru :roll:

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 14.08.18 07:51

Novacek a leti se zeptat na emimino na neco takovyho.. 13-ti lety kluk by nepoznal bezdomovce? Achjo, prazdniny uz nam nastesti pomalu konci :palec:

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 32314 příspěvků 14.08.18 07:52

Ve 13ti letech, to jako vazne? :nevim:

Makca87
Kelišová 7320 příspěvků 14.08.18 08:08

Já myslím, že má určitě filcky ;) :mrgreen: .

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19894 příspěvků 14.08.18 08:13

@Rikk tak určitě bych se bála nějakých aftů, oparů a pod.
Jinak snad nic dramatickýho. Kluka bych poučila, ať neblbne a jestli měl takovou žízeň, že musel pít od cizích (notabene od nějakých pochybných) lidí, a příště ať se na to vykvajzne, vezme si pití z domova, nebo si dá do kapsy dvacku a něco si koupí…

Nenechal se spíš vyhecovat nějakou sázkou a pak se začal bát?
Telecích nápadů ještě bude 8) 8) 8)

Uživatel je onlinePetule030
Kelišová 5761 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 08:16
@Marie432875 píše:
no, pokud budeš schopna dohledat danou osobu, tak je to na udání policii - jednoduše říct, co se stalo a ze se obavás žloutenky. policie většinou vi, jak to s těmito spoluobčany je. pokud osoba žloutenku ma, a vědomě dala klukovi napít, je to trestný (i kdyz chápu ze tady to prd pomůže). pokud žloutenku prokázánou nemá, půjdes s klukem na testy a uvidíš (a osoba asi půjde taky).

Na udání na policii… Pokud to není fake, tak proč by od cizího člověka kluk pil vodu? Asi měl v horkách žízeň a ta paní mu ji nabídla. Pochybuji, že by šel, paní ho náhodně oslovila a cpala mu svoji láhev pod nos. To mi přijde přehnané, řešit to s policií. Za dobrotu na žebrotu.
Zakladatelko, syn nemusel chytit nic, stejně jako od kteréhokoliv člověka. Taky mohl chytit opar, rýmu, střevní potíže a v horším případě žloutenku typu A. Ať už to byla bezdomovkyně nebo ne, tak mi přijde hrozné pít od cizího člověka. Přesto si dokážu představit, že potkám skuhrající žíznivé dítě, když si třeba ještě bude stěžovat na boles hlavy a taky mu nabídnu svoji vodu. Ale teda už bych mu ji asi nechala. :lol:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19894 příspěvků 14.08.18 08:33

@Petule030 dobrá poznámka, pokud potkám dítě skuhrající žízní, tak mu taky napít dám :) Ale snad po většinu dne nevypadám jako bezďák :D

Jollys
Kecalka 168 příspěvků 14.08.18 08:49

@Rikk Chytit by mohl cokoli, ale to tezko rict, co ona ma. Asi bych ho pozorovala a pokud by se mu neco projevilo, tak hned resit. Ale urcite bych ho poucila, ze to se nedela a at uz to nikdy nedela, spise nechapu, proc se od ni napil. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >