Co uvařit na oběd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Blizz
Nováček 4 příspěvky 07.09.18 09:05
Co uvařit na oběd

Ahoooj :mavam: hoďte sem nějaké tipy co uvařit na oběd :lol: už nemám nápady :pocitac: :oops: dekujiii :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 07.09.18 09:12

is dělám dynovou polevku

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 07.09.18 09:14

Ahoooj :mavam:
já mám půst, takže dnes bez obědu. To máš jednoduché.

lampicka11
Závislačka 3507 příspěvků 4 inzeráty 07.09.18 09:14

Sekanou, květák obalovaný, zapečený brambory s kur. masem, sýrem a smetanou, omáčku na divoko, španělský ptáček
Pol. Brokolicová, kulajda, pórková, dýňová

Příspěvek upraven 07.09.18 v 09:15

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 07.09.18 09:15

Já nedávno pekla kuře a co se nesnědlo, tak jsem líně zamrazila. Dneska jsem to vyndala, uvařím rýži a bude. Zítra sekanou. Jo a koupila jsem buchtičky. Udělám šodó. 37tt únava, tak to trochu pytlikuju ;) ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 07.09.18 09:23

Vzhledem k tomu, ze manžel omylem koupil tvrdý tvaroh místo měkkého, tak budou jahodove knedliky s tvarohem :lol: co budu dělat s dalšími balenimi netuším. Jo a večer cockovka, zítra panenka s kaší a v neděli asi kralik na zelenině

reny14
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 07.09.18 09:25

Lečo, segedín, kuřecí prsa po provensálsku s rýží, švestkové knedlíky s mákem, smetanová sunkovo - žampionová omáčka se špagetami, brokolicová placičky s kaší, brokolicová omeleta, syrové placičky…

Markéta80
Hvězda diskuse 41253 příspěvků 07.09.18 09:34

v lednici poslední porce leča, dneska a zítra bude slepičí polévka a v neděli španělské ptáčky a s rýží ;)

Le_lenaz
Stálice 98 příspěvků 07.09.18 09:34

Včera bylo kuře na smetaně s knedlíkě a dneska bude pečené vepřové maso s bramborem a okurkový salát :) :palec:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 21 inzerátů 07.09.18 09:57

Tento týden jsme měli lososa s kaší, špagety s masovými kuličkami a cuketovo rajčatovou omáčkou se sýrem, dneska zapékám maso se zavařenou cuketkou (nastrouhaná cuketa, cibule, česnek, sojovka), posypala jsem to sýrem a udělám k tomu rýži.

Minulý týden byla rajská s knedlíkem, pečené kuře s bramborem…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33683 příspěvků 10 inzerátů 07.09.18 10:02

Koukni na tuto diskuzi . Jsem si jistá, že na těch více než 1800 stránkách nějakou inspiraci najdeš.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 07.09.18 11:17

zelňačka, syn má amolety s marmeládou a šlehačkou a zbytek rodiny sladkou rýži s borůvkama :dance:. zítra smažené žampiony s bramborovou kaší

Božislava
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 07.09.18 11:18

lečo

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 2806 příspěvků 07.09.18 11:27

@Blizz Zapečené těstoviny s mletým masem…

mamaho
Kecalka 422 příspěvků 07.09.18 11:31

Dnes bramborová kaše a karbenátky se sýrem, včera byly zapékané žampiony a pečené brambory, zítra špagety s boloňskou omáčkou, neděle asi vepřo knedlo zelo. Jinak na příští týden mám naplánovanou čočku na husto, rajskou, šunkofleky, pečené kuře, bramborový guláš, na víkend koprovku a řízky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >