Reklama

Co uvařit na oběd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blizz
Nováček 4 příspěvky 07.09.18 09:05
Co uvařit na oběd

Ahoooj :mavam: hoďte sem nějaké tipy co uvařit na oběd :lol: už nemám nápady :pocitac: :oops: dekujiii :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 07.09.18 09:12

is dělám dynovou polevku

Emimin7
Echt Kelišová 8183 příspěvků 07.09.18 09:14

Ahoooj :mavam:
já mám půst, takže dnes bez obědu. To máš jednoduché.

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 07.09.18 09:14

Sekanou, květák obalovaný, zapečený brambory s kur. masem, sýrem a smetanou, omáčku na divoko, španělský ptáček
Pol. Brokolicová, kulajda, pórková, dýňová

Příspěvek upraven 07.09.18 v 09:15

Uživatel je onlineMyDestinka
Kecalka 473 příspěvků 07.09.18 09:15

Já nedávno pekla kuře a co se nesnědlo, tak jsem líně zamrazila. Dneska jsem to vyndala, uvařím rýži a bude. Zítra sekanou. Jo a koupila jsem buchtičky. Udělám šodó. 37tt únava, tak to trochu pytlikuju ;) ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9682 příspěvků 07.09.18 09:23

Vzhledem k tomu, ze manžel omylem koupil tvrdý tvaroh místo měkkého, tak budou jahodove knedliky s tvarohem :lol: co budu dělat s dalšími balenimi netuším. Jo a večer cockovka, zítra panenka s kaší a v neděli asi kralik na zelenině

reny14
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 07.09.18 09:25

Lečo, segedín, kuřecí prsa po provensálsku s rýží, švestkové knedlíky s mákem, smetanová sunkovo - žampionová omáčka se špagetami, brokolicová placičky s kaší, brokolicová omeleta, syrové placičky…

Markéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 07.09.18 09:34

v lednici poslední porce leča, dneska a zítra bude slepičí polévka a v neděli španělské ptáčky a s rýží ;)

Le_lenaz
Stálice 85 příspěvků 07.09.18 09:34

Včera bylo kuře na smetaně s knedlíkě a dneska bude pečené vepřové maso s bramborem a okurkový salát :) :palec:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 30 inzerátů 07.09.18 09:57

Tento týden jsme měli lososa s kaší, špagety s masovými kuličkami a cuketovo rajčatovou omáčkou se sýrem, dneska zapékám maso se zavařenou cuketkou (nastrouhaná cuketa, cibule, česnek, sojovka), posypala jsem to sýrem a udělám k tomu rýži.

Minulý týden byla rajská s knedlíkem, pečené kuře s bramborem…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 10 inzerátů 07.09.18 10:02

Koukni na tuto diskuzi . Jsem si jistá, že na těch více než 1800 stránkách nějakou inspiraci najdeš.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 07.09.18 11:17

zelňačka, syn má amolety s marmeládou a šlehačkou a zbytek rodiny sladkou rýži s borůvkama :dance:. zítra smažené žampiony s bramborovou kaší

Božislava
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 07.09.18 11:18

lečo

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 07.09.18 11:27

@Blizz Zapečené těstoviny s mletým masem…

mamaho
Kecalka 419 příspěvků 07.09.18 11:31

Dnes bramborová kaše a karbenátky se sýrem, včera byly zapékané žampiony a pečené brambory, zítra špagety s boloňskou omáčkou, neděle asi vepřo knedlo zelo. Jinak na příští týden mám naplánovanou čočku na husto, rajskou, šunkofleky, pečené kuře, bramborový guláš, na víkend koprovku a řízky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec byl se Šafářovou už před dvěma lety! Co na to Lucie?

Spekulace o mileneckém poměru Tomáše Plekance a Lucie Šafářové sílí. Vychází... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama