Těstoviny se strouhankou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 18:13
těstoviny se strouhankou

Ahoj, jak prosím děláte těstoviny se smaženou strouhankou a cukrem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 03.09.18 18:15

Uvařím kolinka orestuju na sucho strouhanku přidám cukr smíchám posypu nudle a zalijí rozpuštěným máslem :lol: :think:

annasmyc
Kecalka 403 příspěvků 03.09.18 18:18

na pánvičce opražím strouhanku s trochou másla -až je trochu do hněda, pak smíchám s moučkovým cukrem, dáváme na těstoviny (ještě přidávám rozpuštěné máslo a tvaroh, nebo ovoce´), dobré je to i na tvarohové knedlíky.

SlečnaQ
Kecalka 148 příspěvků 03.09.18 18:18

Já to dělám klasicky, tedy nejprve na pánvi rozehřeju máslo a pak na něm orestuju strouhanku a nakonec přisypu cukr a ještě tak dvě tři minutky míchám.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 03.09.18 18:20

Google? :nevim: a proč anonymně? :think:

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 03.09.18 18:21

To jsem teda nikdy nezkoušela, ale určitě to bude dobrý, na ovocných knedlíkách ji miluju :palec: Jednou vyprávěl někde Novotný, že dělá těstoviny s nastrouhanou tatrankou a že je to dobrota, tak s tou houskou a cukrem si představuju, že by to mohlo být dost podobný :)

Jana525
Kelišová 5007 příspěvků 03.09.18 18:49
8o

@Martinik no copak Novotny, ze, to je pekny prasatko, takze se vubec nedivim, ze neco takoveho papka.

Anna766
Hvězda diskuse 72251 příspěvků 03.09.18 19:07

Nedělám páč by mi to nejedl ani pes.Škoda těstovin a strouhanky.

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.09.18 19:12

Tak jak jsem stará, tak tuhle kombinaci jsem nikdy neslyšela, to by u nás nikdo fakt nejedl…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 03.09.18 19:14

Strouhanku smazenou na masle znam jen jako posypku na svestkove knedliky z br. testa.

Monchichik
Kelišová 5494 příspěvků 03.09.18 19:14

Na těstoviny jsem to nikdy nezkoušela, já to miluju na bramborové šišky :) .

kacakaca
Závislačka 2620 příspěvků 03.09.18 19:16
@Lainaire8 píše:
Google? :nevim: a proč anonymně? :think:

Tak pro nekoho je naznaceni pristiho kuchynskeho experimentu silne intimni informaci, trochu empatie, ne? :roll:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 03.09.18 19:16

nechápu proč tento dotaz je anonym,ale jinak jak se zde píše osmahnout strouhanku na másle pak smíchat s těstovinami a cukr.Nic složitého.

Moona1984
Kecalka 111 příspěvků 03.09.18 21:27

U nás to vaří dětem ve školce. Říkám tomu jídlo chudých. Jinak vaří moc dobře, ale jednou za čas mají takovou hrůzu.

Makito
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 03.09.18 21:35

Ahoj, tak já miluju sladká jídla a zrovna tuhle posýpku miluju jak na těstoviny, tak na ovocné knedlíky.
Rozpustím máslo na pánvi a vmíchám do něj strouhanku, kterou opékám na pánvi do hněda, rychle se připaluje, takže mýchat. Nechám vychladnout a pak vmíchám moučkový cukr.
Nasypu na horké těstoviny, nejraději farfalle a k tomu tvaroh nebo bílý jogurt. Mňam. :*

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >