Těstoviny se strouhankou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 18:13
těstoviny se strouhankou

Ahoj, jak prosím děláte těstoviny se smaženou strouhankou a cukrem?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 03.09.18 18:15

Uvařím kolinka orestuju na sucho strouhanku přidám cukr smíchám posypu nudle a zalijí rozpuštěným máslem :lol: :think:

annasmyc
Kecalka 247 příspěvků 03.09.18 18:18

na pánvičce opražím strouhanku s trochou másla -až je trochu do hněda, pak smíchám s moučkovým cukrem, dáváme na těstoviny (ještě přidávám rozpuštěné máslo a tvaroh, nebo ovoce´), dobré je to i na tvarohové knedlíky.

SlečnaQ
Stálice 93 příspěvků 03.09.18 18:18

Já to dělám klasicky, tedy nejprve na pánvi rozehřeju máslo a pak na něm orestuju strouhanku a nakonec přisypu cukr a ještě tak dvě tři minutky míchám.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 03.09.18 18:20

Google? :nevim: a proč anonymně? :think:

Martinik
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 03.09.18 18:21

To jsem teda nikdy nezkoušela, ale určitě to bude dobrý, na ovocných knedlíkách ji miluju :palec: Jednou vyprávěl někde Novotný, že dělá těstoviny s nastrouhanou tatrankou a že je to dobrota, tak s tou houskou a cukrem si představuju, že by to mohlo být dost podobný :)

Jana525
Závislačka 4825 příspěvků 03.09.18 18:49
8o

@Martinik no copak Novotny, ze, to je pekny prasatko, takze se vubec nedivim, ze neco takoveho papka.

Anna766
Hvězda diskuse 69295 příspěvků 03.09.18 19:07

Nedělám páč by mi to nejedl ani pes.Škoda těstovin a strouhanky.

mamoch
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 03.09.18 19:12

Tak jak jsem stará, tak tuhle kombinaci jsem nikdy neslyšela, to by u nás nikdo fakt nejedl…

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.09.18 19:14

Strouhanku smazenou na masle znam jen jako posypku na svestkove knedliky z br. testa.

Monchichik
Závislačka 4733 příspěvků 03.09.18 19:14

Na těstoviny jsem to nikdy nezkoušela, já to miluju na bramborové šišky :) .

kacakaca
Závislačka 2558 příspěvků 03.09.18 19:16
@Lainaire8 píše:
Google? :nevim: a proč anonymně? :think:

Tak pro nekoho je naznaceni pristiho kuchynskeho experimentu silne intimni informaci, trochu empatie, ne? :roll:

janablizkova
Kecalka 431 příspěvků 03.09.18 19:16

nechápu proč tento dotaz je anonym,ale jinak jak se zde píše osmahnout strouhanku na másle pak smíchat s těstovinami a cukr.Nic složitého.

Moona1984
Kecalka 106 příspěvků 03.09.18 21:27

U nás to vaří dětem ve školce. Říkám tomu jídlo chudých. Jinak vaří moc dobře, ale jednou za čas mají takovou hrůzu.

Makito
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 03.09.18 21:35

Ahoj, tak já miluju sladká jídla a zrovna tuhle posýpku miluju jak na těstoviny, tak na ovocné knedlíky.
Rozpustím máslo na pánvi a vmíchám do něj strouhanku, kterou opékám na pánvi do hněda, rychle se připaluje, takže mýchat. Nechám vychladnout a pak vmíchám moučkový cukr.
Nasypu na horké těstoviny, nejraději farfalle a k tomu tvaroh nebo bílý jogurt. Mňam. :*

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >