Mražené kuřecí stripsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 28.08.18 07:52
mražené kuřecí stripsy

Ahoj všichni, koupila jsem si mražené kuřecí stripsy, ale nevím jestli je udělat mražené na oleji, v troubě nebo ne friťáku. Nikdy jsem to nedělala, tak hledám inspiraci. moc všem děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 28.08.18 07:57

A co pisou na obalu?? Jak je delat?

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 28.08.18 07:59

Dělám v troubě na plechu s trochou oleje.

Plesss
Kecalka 105 příspěvků 28.08.18 08:02

Dělám je ve fritaku. :oops:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 28.08.18 08:06

@vertunka na obalu právě že nic není napsáno

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 28.08.18 08:06

Inspiraci jak dělat kupované mražené skoromaso? Masakr… :potlesk:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 28.08.18 08:08

Bych to udělala jak rybí prsty - takže bud na pánvi s olejem nebo v troubě taky s trochou oleje

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 28.08.18 08:17

Do trouby s nima :lol: a na papír. V práci je pečem v konvekťáku, a jak si lidi mlaskaj :lol:

Kriss Tina
Kelišová 6077 příspěvků 28.08.18 08:23

Myslím že můžeš jakkoliv, ve fritaku budou nejrychlejší a vyjde to stejně jako třeba na pánvi s olejem :think: v troubě nebudou tak mastné. Každopádně masakr že někdo potřebuje návod na dodělání polotovaru, o kvalitě takového jídla se vyjadřovat nebudu :mavam:

Uživatel je onlinemall1976
Kecalka 358 příspěvků 28.08.18 08:27

Já je dělám pouze v troubě, jsou šťavnaté a výborné. Dám na plech a na 20- 25 minut do trouby.

tumpach
Kelišová 6360 příspěvků 28.08.18 08:42
@Kriss Tina
@Kriss Tina píše:
Myslím že můžeš jakkoliv, ve fritaku budou nejrychlejší a vyjde to stejně jako třeba na pánvi s olejem :think: v troubě nebudou tak mastné. Každopádně masakr že někdo potřebuje návod na dodělání polotovaru, o kvalitě takového jídla se vyjadřovat nebudu :mavam:

No, nějak rak , koupit čerstvé maso, nakrájet a obalit podle chuti asi zabere hodne casu no :think: , jinak dotazu hodila bYch je. Do trouby s trochou olejem a pod to pečicí papir

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 28.08.18 08:43

Do trouby,oleje netřeba.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 28.08.18 11:13

všem se omlouvám že mám takový dotaz, holt jsem to chtěla vyzkoušet jak to chutná, hodně lidí si to pochvaluje. zkusit se má přece všechno. a neříkám že to budu jíst denně, mám to jako rychlý oběd

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 28.08.18 12:09

Úplně nejlepší je otevřít odpadkový koš, hodit je tam a koupit kousek krůtího masa a udělat si je doma. Je to tisíckrát zdravější a milionkrát chutnější :palec:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 28.08.18 14:16
@Diggy píše:
Ahoj všichni, koupila jsem si mražené kuřecí stripsy, ale nevím jestli je udělat mražené na oleji, v troubě nebo ne friťáku. Nikdy jsem to nedělala, tak hledám inspiraci. moc všem děkuji za rady

Precti navod, daji se ohrat i v mikrovlnce­.i v troube i ve fritaku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >