Reklama

Mražené kuřecí stripsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diggy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 07:52
mražené kuřecí stripsy

Ahoj všichni, koupila jsem si mražené kuřecí stripsy, ale nevím jestli je udělat mražené na oleji, v troubě nebo ne friťáku. Nikdy jsem to nedělala, tak hledám inspiraci. moc všem děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 28.08.18 07:57

A co pisou na obalu?? Jak je delat?

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 28.08.18 07:59

Dělám v troubě na plechu s trochou oleje.

Plesss
Stálice 89 příspěvků 28.08.18 08:02

Dělám je ve fritaku. :oops:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 08:06

@vertunka na obalu právě že nic není napsáno

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 28.08.18 08:06

Inspiraci jak dělat kupované mražené skoromaso? Masakr… :potlesk:

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 28.08.18 08:08

Bych to udělala jak rybí prsty - takže bud na pánvi s olejem nebo v troubě taky s trochou oleje

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 28.08.18 08:17

Do trouby s nima :lol: a na papír. V práci je pečem v konvekťáku, a jak si lidi mlaskaj :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5003 příspěvků 28.08.18 08:23

Myslím že můžeš jakkoliv, ve fritaku budou nejrychlejší a vyjde to stejně jako třeba na pánvi s olejem :think: v troubě nebudou tak mastné. Každopádně masakr že někdo potřebuje návod na dodělání polotovaru, o kvalitě takového jídla se vyjadřovat nebudu :mavam:

mall1976
Kecalka 347 příspěvků 28.08.18 08:27

Já je dělám pouze v troubě, jsou šťavnaté a výborné. Dám na plech a na 20- 25 minut do trouby.

tumpach
Kelišová 5866 příspěvků 28.08.18 08:42
@Kriss Tina
@Kriss Tina píše:
Myslím že můžeš jakkoliv, ve fritaku budou nejrychlejší a vyjde to stejně jako třeba na pánvi s olejem :think: v troubě nebudou tak mastné. Každopádně masakr že někdo potřebuje návod na dodělání polotovaru, o kvalitě takového jídla se vyjadřovat nebudu :mavam:

No, nějak rak , koupit čerstvé maso, nakrájet a obalit podle chuti asi zabere hodne casu no :think: , jinak dotazu hodila bYch je. Do trouby s trochou olejem a pod to pečicí papir

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 28.08.18 08:43

Do trouby,oleje netřeba.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 11:13

všem se omlouvám že mám takový dotaz, holt jsem to chtěla vyzkoušet jak to chutná, hodně lidí si to pochvaluje. zkusit se má přece všechno. a neříkám že to budu jíst denně, mám to jako rychlý oběd

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 12:09

Úplně nejlepší je otevřít odpadkový koš, hodit je tam a koupit kousek krůtího masa a udělat si je doma. Je to tisíckrát zdravější a milionkrát chutnější :palec:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 28.08.18 14:16
@Diggy píše:
Ahoj všichni, koupila jsem si mražené kuřecí stripsy, ale nevím jestli je udělat mražené na oleji, v troubě nebo ne friťáku. Nikdy jsem to nedělala, tak hledám inspiraci. moc všem děkuji za rady

Precti navod, daji se ohrat i v mikrovlnce­.i v troube i ve fritaku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >