Reklama

Obědy do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peckova
Stálice 78 příspěvků 24.08.18 16:59
Obědy do školy

Zdravím, syn chodí na střední a má školu třeba do půl čtvrté, takže mu klasický rohlík se šunkou na svačinu nestačí. O odpoledce si koupí třeba housku s něčím. Já ale nechci, aby se takhle stravoval. Školní jídelnu na škole nemají. Přemýšlela jsem, že bych mu nějaký oběd uvařila s sebou do školy, ale nevím co, aby mu to vydrželo a dalo se to jíst i studené.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 66540 příspěvků 24.08.18 17:02

Nemají ve škole jídelnu? 8o Pak mají zajištěné stravování někde v náhradním provozu. To mi neříkej, že celá střední škola dětí neobědvá.

Monchichik
Závislačka 4122 příspěvků 24.08.18 17:03

No tak prostě velkou svačinu a teplé jídlo si dá, až přijde domů. Moje děti to taky takhle dělaly.

peckova
Stálice 78 příspěvků 24.08.18 17:04

@terinka4444 Jinde zajištěnou mají, ale nikdo ze spolužáků tam nechce chodit, takže on taky ne

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 24.08.18 17:05

musí mít jídelnu, nebo dochází do nějaké blízké školy na obědy.
Ani středoškoláci, troufám si říct, nemůžou být bez obědů.
My sme třeba na gymplu taky jídelnu neměli, ale chodili sme na blízký církevní gympl a později na místní průmyslovku.

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 24.08.18 17:06

Tousty, hamburger, smažák v housce, řízek, sekaná, karboš, tortila, smažený květák, sendvič, těstovinový salát, plno jídel se dá jíst studené… nebo mu dej prachy, ať si koupí místo housky pizzu nebo tak něco :kytka:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 24.08.18 17:06

Jinak sou jídla, co se dají sníst i studený, ale skoro si myslím, že jich není tolik, aby se to dalo jíst celej rok.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 24.08.18 17:08
@Loll píše:
Tousty, hamburger, smažák v housce, řízek, sekaná, karboš, tortila, smažený květák, sendvič, těstovinový salát, plno jídel se dá jíst studené… nebo mu dej prachy, ať si koupí místo housky pizzu nebo tak něco :kytka:

no pokud zakladatelka nechce, aby se jí dítě živilo houskou „s něčím“, tak si myslim, že to, co tu popisuješ, taky nebude považovat za plnohodnotnej oběd :jazyk:

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 24.08.18 17:09
@Mar__tanka1983 píše:
no pokud zakladatelka nechce, aby se jí dítě živilo houskou „s něčím“, tak si myslim, že to, co tu popisuješ, taky nebude považovat za plnohodnotnej oběd :jazyk:

Proč myslíš? Když dá do tortily zeleninu, sýr a trhaný kuřecí, tak je to možná krapet lepší než houska, ne? :mavam:

Monchichik
Závislačka 4122 příspěvků 24.08.18 17:10

No moc věcí, co by se dalo považovat za oběd a dalo se to jíst studené teda podle mě není. Navíc já bych to nejedla, protože mám ráda teplé jídlo, takže prostě normální svačina a teplé jídlo doma.

Teresa.p
Kecalka 239 příspěvků 24.08.18 17:11

my jsme na zdravce nemeli jidelnu a meli chodit na zakladku, jenze byla celkem daleko a nechtelo se nam…ale meli jsme k dispozici mikrovlnku. lednicku bohuzel ne. :nevim: takze jsme meli obed az doma kolem 4 a resili to tema houskama.

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 24.08.18 17:12

Já mám třeba studené jídlo opravdu ráda, každý nemusí považovat talíř s kouřícím se jídlem za vrchol blaha :)

Monchichik
Závislačka 4122 příspěvků 24.08.18 17:13

@Loll Mně taky studené jídlo nevadí, ale nesmí to být jídlo, co se normálně jí teplé akorát je to vystydlé, to nesnáším :lol:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9615 příspěvků 24.08.18 17:13

Na střední jsme uz taky jídelnu bojkotovali. Nosila jsem velké svačiny, pripadne neco koupila v bufetu. A doma tepla večeře

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 24.08.18 17:14
@Monchichik píše:
@Loll Mně taky studené jídlo nevadí, ale nesmí to být jídlo, co se normálně jí teplé akorát je to vystydlé, to nesnáším :lol:

Vidíš a to já mám právě ráda :) Den staré brambory a studený květák např., ňam :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama