Reklama

Vaření - chemie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bublinek
Kelišová 5025 příspěvků 21.08.18 22:30
Vaření - chemie

Nenarazil někdo na nějaké články nebo knihu o vaření (kuch. pochodech) z hlediska chemie a fyziky?
 Díky

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11039 příspěvků 21.08.18 22:42
@bublinek píše:
Nenarazil někdo na nějaké články nebo knihu o vaření (kuch. pochodech) z hlediska chemie a fyziky?
Díky

Molekulární gastronomie?

Slunicko12
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 22:50

Mam vyhlednutou The Food Lab, ale zatim jsem si ji nekoupila. Podle vsech recenzi to je ale prave neco takoveho.

https://www.amazon.com/…p/0393081087

bublinek
Kelišová 5025 příspěvků 21.08.18 22:53
@Slunicko12 píše:
Mam vyhlednutou The Food Lab, ale zatim jsem si ji nekoupila. Podle vsech recenzi to je ale prave neco takoveho.https://www.amazon.com/…p/0393081087

ale AJ a tou nevládnu

astoret
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 22.08.18 08:48

@bublinek většina knih o molekulární gastronomii je v aj no,hodně v nj taky, v češtině je toho minimum, snad jen jedna dobrá od Koukolíčka třeba Molekulární gastronomie - avantgarda na vašem stole, zkus taky mrknou jsou nějaké stránky webové o tom a na youtube nějaká videa

bublinek
Kelišová 5025 příspěvků 22.08.18 09:54

@astoret orientujes se? Jsou v těch knihách popsány i přeměny rovnicemi? Jde mi o popis reakcí rovnicemi a tak.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >