Co přes den vaříte?

847
16.3.07 15:38

Co vaříte ?

Chtěla bych se zeptat - často tady čtu, že všechny (nebo skoro všechny) vaříte. Já mám dceru ve školce, tak jí tam, večer chce buď rohlík s něčím nebo rybu s bramborem, nudle s mákem… Manželovi nevařím - přes den má oběd, někdy dost hogo fogo a večer si myslím, že nemusí mít teplé :lol: Někdy si koupíme čínu. Já moc přes den nejím a jídlo prostě neřeším, mladší dcera baští skleničky. O víkendu vařím. Přes den všechno stíhám, ale bez vaření (manžel dělá, že to chápe, ale rád by měl doma teplou večeři). Zajímalo by mě co vaříte, co se dá večer ohřát ! On má nejraději minutky, ale chodí večer po 19.00 a já mám od 18.00 do 20.00 největší šupec - krmení mladší, večeře pro starší, koupání, přebalování, čtení a uspávání - takže vaření nepřipadá v úvahu a po tomto maratónu opravdu odmítám cokoliv vařit.

Nemusíte mi posílat recepty (ty už jsem tu našla), ale jen tak napsat, co máte pro mužíčka uvařeno :D

Dík (já jsem ted momentálně na dietě, tak mi baví o jídle alespoň číst :D )

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
16.3.07 18:09

Ahoj,
tak ten můj je taky docela na studený večeře, takže když není teplá, nevadí.
Nicméně když tu něco „zbyde“, tak je i rád. Většinou je nejlepší něco zapéct (šunkafleky, francouzské brambory, brokolice atd.), to se ohřeje hned v mikrovlnce a nijak to netrpí. Nebo dělám kuří maso se zeleninou á la čína na mnoho způsobů (s pórkem, žampiony, hráškem, kukuřicí - mražené nebo z plechovky), to všechno je rychlý a nijak náročný na přípravu.
Takže žádná složitá vývařovna. Taky nám moc chutnají mražené bramborové šišky s uzeným masem a špenátem, ty jsou úplně nejjednodušší na přípravu :lol: a fakt chutnají skvěle.
Jo a někdy udělám tousty - tousťák se sýrem, salámem, příp. vajíčkem v toustovači, nebo na rozkrájenou veku salám, strouhaný sýr, kečup a šup do trouby, taky lehké a rychlé. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1356
16.3.14 14:07

Já zeleninu, maso a celkově kuskus, polenta, vločky jsem nezkusila chystám se celozrné nudle dnes červenou čočku no a dochází mi inspirace 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.14 08:23

Pritel vetsinou pres tyden nebyva doma a varim jen o vikendu. Musim vzdy neco uvarit nebo se do vareni pusti pritel a to se pak bohuzel opravdu neda jist. A neni to jen muj nazor. Potrebovala bych tak nejak aspon 10 jednoduchych jidel vymyslet abych vetsinou nedelala to same. Budu rada za typy

• Nahlásit
  • Citovat
1423
18.12.14 08:51

Anonymní je tu i diskuze co dnes vaříte je tam hodně moc stránek, receptů, nápadů na každý den, tam si určitě vybereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
24.3.16 13:43

Já vařím každý den jen večeři. Přítel na oběd chodí do restaurace na polední menu a já pracuji z domova a o obědu si dám co zbylo z večeře z předešlého dne, vařím o trochu navíc, aby mi zbylo :-)) jinak ke svačině si dávam ovoce, zeleninu, nějaký jogurt. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama