Co znamená sen?

Anonymní
20.4.20 09:03

Co znamená sen ?

Krásné ráno,
nevím, jak začít, tak to shrnu od začátku.
Před 20 lety jsem poznala kluka, budoucího manžela, otce mých dvou dětí.
Nastěhovala jsem se k němu. První kluk, první samostatné bydlení.
Narodila se nám dcera a já zjistila, že to bydlení není nejlepší, našli jsme si výměnu bytu a odstěhovali se.
Manžel před 6 lety zemřel.
Já mám nového, úžasného partnera, máme další dítě. Nic nám nechybí.
Ale pořád se mi zdá o starém bytě. Tak nějak v podvědomí, bych se tam chtěla vrátit, ale zároveň zůstat tady.
Dnes se mi zdálo, že jsem kontaktovala pána se kterým jsme byt měnili a že bych se tam chtěla vrátit, jestli ty byty nejdou vyměnit zpět.
Domluvili jsme si schůzku, já ve starém domě stoupala do schodů, všude na chodbě bylo rozházené jeho oblečení. Kdybyste se mě zeptali, když jsem vzhůru, co měl za oblečení, nevěděla bych, ale v tom snu jsem viděla všechno a dokonce jsem si to pamatovala.
Byla jsem v bytě, bylo to úžasné. Domluvili jsme se na opětovné výměně, i když tento byt je už můj.
Bylo zabaleno, vše připraveno a já couvla… chtěla jsem zůstat tady.

Tohle není jediný sen, který se mi o tomhle zdál. Pořád se mi zdá o starém bytě a já nevím proč? :(
Už z toho začínám být unavená :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25750
20.4.20 09:16
@Anonymní píše:
Krásné ráno,
nevím, jak začít, tak to shrnu od začátku.
Před 20 lety jsem poznala kluka, budoucího manžela, otce mých dvou dětí.
Nastěhovala jsem se k němu. První kluk, první samostatné bydlení.
Narodila se nám dcera a já zjistila, že to bydlení není nejlepší, našli jsme si výměnu bytu a odstěhovali se.
Manžel před 6 lety zemřel.
Já mám nového, úžasného partnera, máme další dítě. Nic nám nechybí.
Ale pořád se mi zdá o starém bytě. Tak nějak v podvědomí, bych se tam chtěla vrátit, ale zároveň zůstat tady.
Dnes se mi zdálo, že jsem kontaktovala pána se kterým jsme byt měnili a že bych se tam chtěla vrátit, jestli ty byty nejdou vyměnit zpět.
Domluvili jsme si schůzku, já ve starém domě stoupala do schodů, všude na chodbě bylo rozházené jeho oblečení. Kdybyste se mě zeptali, když jsem vzhůru, co měl za oblečení, nevěděla bych, ale v tom snu jsem viděla všechno a dokonce jsem si to pamatovala.
Byla jsem v bytě, bylo to úžasné. Domluvili jsme se na opětovné výměně, i když tento byt je už můj.
Bylo zabaleno, vše připraveno a já couvla… chtěla jsem zůstat tady.Tohle není jediný sen, který se mi o tomhle zdál. Pořád se mi zdá o starém bytě a já nevím proč? :(
Už z toho začínám být unavená :(

Jsem skoro 20 let z domova a taky jsem měla sen, ve kterém jsem se ocitla doma. Všechno tam bylo tak jako dřív. Já bych se tam vrátit nechtěla, tal nevím, proč si na to mozek vzpomněl. Ale mně se zdá dost snů a pokaždé jiný, tak to neřeším

Ty možná cítíš, že tam ti bylo dobře a ve snech se tam vracíš. Nech to plynout. Vzpomínej v dobrém, ale zbytečně si byt a tu dobu neidealizuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4843
20.4.20 09:28

@Russet to píše dobře, je to idealizace těch vzpomínek. Taky se mi jedno téma vrací ve snu, protože část mého já to řeší, ale když jsem vzhůru, myslím na to velmi, velmi zřídka. Tak se to v tom snu nějak převalí, jak ten mozek to téma zpracovává, ale není to vzkaz, že by ses měla přestěhovat. ;) Nech to být nech to plynout :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama