Keto mix jojo efekt

Anonymní
19.4.20 20:23

Keto mix jojo efekt

Ahoj, zkoušel někdo tuto dietu, potřebuji dolů 10 kg a nějak nemám sílu na to držet už klasickou dietu. Jen mě zajímá, nenabere se to pak když člověk začne jist jako předtím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.4.20 20:30

Ja teda diky keto zhubla pres 20 kg a uz jsem je nikdy nenabrala zpatky.

• Citovat
  • Nahlásit
19.4.20 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj, zkoušel někdo tuto dietu, potřebuji dolů 10 kg a nějak nemám sílu na to držet už klasickou dietu. Jen mě zajímá, nenabere se to pak když člověk začne jist jako předtím?

Když pak začne jíst stejně jako předtím, tak nabere. Z čeho jiného bys ty kila měla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
19.4.20 20:47

Samozřejmě, že ano jako u každé diety. Musíš změnit jidelnicek už napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 20:49
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Když pak začne jíst stejně jako předtím, tak nabere. Z čeho jiného bys ty kila měla…

No když budu jist tak nějak přiměřeně zdrave sem tam nějaký úlet, nebudu se prezirat. Priberu tak? Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
3336
19.4.20 20:51

Ketomix je pro mě neudržitelný „chuťově“. Většina těch věcí mi přijde dost hnusná.

Jinak oni mají myslím ten program vymyšlený tak, aby se člověk k „normálu“ (ne totéž jako „jíst jak předtím“) vracel ve fázích, ne skokově, tak možná to tak fakt funguje, já se ještě k udržování nedostala :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
19.4.20 21:37

No za prvé bych se vůbec nedívala na takové věci jako je keto mix. Je to strašný tahák peněz. Nevím přesně jak funguje tato značka, ale obvykle prodávají dvě sady po dvou měsících - jednu hubnoucí, druhou postupně přecházející na stravu a pak se člověk musí držet stejně sám, spousta lidí to nezvládá a pak jsou ty brutální jojo efekty.
Takže doporučuju si něco přečíst o nízkosacharidové dietě, při které se ketózy dá dosáhnout taky. Není pro toho, kdo to vydrží 3 týdny, ale zase pokud to nezvládnete, nezahodíte obrovské množství peněz. Doporučuju vydržet alespoň tak 2 -3 měsíce. První měsíc jde z těla ven hlavně voda, pak už jde tuk. A pokud se člověk drží a nespadne do těch svých zajetých stravovacích kolejí, tak se mu to nevrátí - až na vodu, nějaké ty 2 kila se vrátí kdykoliv člověk začne jíst znova sacharidy.
Jojo efekty jsou právě po těch instantních přípravcích, kdy si pak lidi absolutně nedokáží poradit při návratu na normální stravu a začnou jíst zase špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
19.4.20 21:46

Hubnuti je ze 70% o jidle. Investuj do sestavených jidelnicku pro svoje kila. Vyjde te to cca na 1000-2000,– a mas treba 40tipu svacin, obedu atd, takze nejis to same dokola… Keto je podle me na nic. Drzis se planu - je to ok. Pak ale lidi přestanou, oddálí si proste návyk správného jidla, správných porci jen tim, ze si umixuji vodu s praskem. Misto toho bych dala energii do propocitavani kolik g sacharidů, bilkovin atd za den snist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62115
19.4.20 23:04
@Anonymní píše:

Kolegyně sundala 15 kg, vrátilo se jí 25 kg.. :think: držela to fakt poctivě.. A ten jojo efekt byl hustý a strašně rychlý, max půl roku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.7.20 12:26

běž do toho

Před dvěma lety jsem tuto dietu vyzkoušel a za čas jsem shodil10kg, dnes mám těch 10 kg zase nahoře, ne že by dieta nefungovala, funguje, ale nesmí se potom člověk takzvaně přežírat a musí se taky trochu pohybovat vzhledem ke svému zaměstnání a opravdu omezit cukry. Jelikož jsem minule zjistil co mě s té diety chutná, tak jsem si nyní jen to objednal, zkuzte to a nebudete litovat, Saša

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.7.20 12:28
@Anonymní píše:
Ja teda diky keto zhubla pres 20 kg a uz jsem je nikdy nenabrala zpatky.

ale taky musíte dodat jak jste se po dietě stravovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
11.7.20 12:31

Tvl :nevim: roky se člověk vyzira a pak tp chce dat pryč za tejden. Kdo má rad jidlo, v životě nemůže spokojeně tlačit nějaký shaky a bejt happy. Doporučuji začít jen pocitat. Jsou appky na kalorie i s receptama. Jis co chces, kdy chces, jen si hlídás denni prijem. Ja bych v životě nemohla jist sragory z pytlíku. Ale jako :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
11.7.20 12:32
@doktor13 píše:
Před dvěma lety jsem tuto dietu vyzkoušel a za čas jsem shodil10kg, dnes mám těch 10 kg zase nahoře, ne že by dieta nefungovala, funguje, ale nesmí se potom člověk takzvaně přežírat a musí se taky trochu pohybovat vzhledem ke svému zaměstnání a opravdu omezit cukry. Jelikož jsem minule zjistil co mě s té diety chutná, tak jsem si nyní jen to objednal, zkuzte to a nebudete litovat, Saša

Sacharidy jsou důležité!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10869
11.7.20 12:42
@Oli.Lyon píše:

Ale nejsou… Dostatečnou dávku sacharidů člověk získá ze zeleniny, některého ovoce, mléčných výrobků, ořechů. Když tělo potřebuje víc, umí si sacharidy vyrobit z bílkovin. Jako zdroj energie fungují úplně stejně (pro někoho i líp), tuky.
Neříkám, že nízkosacharidové stravování je pro každého, ale mám kolem sebe 3 lidi, kterým byla diagnostikována cukrovka 2. typu, a pouze stravováním se dostali na zdravé hodnoty a lékaři je za jejich stravování chválí. Pak znám cukrovkáře 1.typu, který si nízkosacharidovým stravováním srovnal cukrovku a je bez větších výkyvů (jeho diabetolog taky chválí, přestože byl velmi skeptický), ten teda samozřejmě inzulín potřebuje, ale stabilizoval to.
Samozřejmě to není jediná cesta, ale jedna z cest to je, a když se to dobře uchopí, tak velmi funkční cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16966
11.7.20 12:45
@Oli.Lyon píše:

A to k cemu??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek