Trapná situace s otcem mého přítele

Anonymní
19.4.20 10:47

Trapná situace s otcem mého přítele

Dobrý den, omlouvam se za anonym, ale je to docela intimní téma. Včera jsem byla s přítelem u něj doma a měli jsme spolu sex. Bydlí sám, takže jsme uplně nečekali nějakou návštěvu. Ale v pruběhu toho přišel jeho otec do ložnice, i když to musel slyšet, když už byl uvnitř v bytě. Muj přitel s ním má hodně dobrej vztah a já s ním snad ještě lepší. Ani nezaťukal nic, proste otevrel dvere a videl me nahou jako asi ne uplne vsechno ale minimalne zadek a jeste neco určitě. S přítem si řikame že to udělal určitě schválně protože když už byl v bytě slyšet to musel, ani nezaklepal a když otevřel tak řekl čau čau jee sorry to jsem nevědel sel dovnitr do pokoje sedl si na zidli ja tam naha pod pořinou a jeste si s nama povidal. Připadám si ted´ uplně trapně, protože mě slyšel i videl nahatou otec meho přítele a nevim jak se ted´ mam před nim tvařit. Dost mě to naštvalo. Jak by jste se ted´ před ním chovali vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21893
19.4.20 10:51

Úplně normálně. Trapně by mělo být jemu. On má klíče nebo proč leze sám od sebe do bytu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10426
19.4.20 10:51

Asi si chce taky užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
19.4.20 10:52

Asi určitě bych se v tom nevrtala, stalo se no. Příště se zamkněte a je klid :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33240
19.4.20 10:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvam se za anonym, ale je to docela intimní téma. Včera jsem byla s přítelem u něj doma a měli jsme spolu sex. Bydlí sám, takže jsme uplně nečekali nějakou návštěvu. Ale v pruběhu toho přišel jeho otec do ložnice, i když to musel slyšet, když už byl uvnitř v bytě. Muj přitel s ním má hodně dobrej vztah a já s ním snad ještě lepší. Ani nezaťukal nic, proste otevrel dvere a videl me nahou jako asi ne uplne vsechno ale minimalne zadek a jeste neco určitě. S přítem si řikame že to udělal určitě schválně protože když už byl v bytě slyšet to musel, ani nezaklepal a když otevřel tak řekl čau čau jee sorry to jsem nevědel sel dovnitr do pokoje sedl si na zidli ja tam naha pod pořinou a jeste si s nama povidal. Připadám si ted´ uplně trapně, protože mě slyšel i videl nahatou otec meho přítele a nevim jak se ted´ mam před nim tvařit. Dost mě to naštvalo. Jak by jste se ted´ před ním chovali vy?

Zeptali jste se ho, jestli nechce do trojky?

Jinak myslím, že TROLL :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 10:54

@terien ano má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21893
19.4.20 10:55
@Anonymni holcina píše:
@terien ano má

Tak to máte dobře nastavený :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
19.4.20 10:58

Že by omylem otevřel dveře, to bych možná pochopila, ale že si za vámi šel sednout do pokoje, když ty jsi byla nahá a vyrušil vás uprostřed sexu, tak to bych sakra řešila. To je neomalenost a já bych ho vyhodila. Asi bych byla tak naštvaná, že bych nečekala až to začne řešit přítel. Všechno má svoje hranice. Co bude příště? Bude se chtít přidat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
19.4.20 10:59

...

Asi žádnou nepíchá a holt využil příležitosti kouknout na mladou holku. příležitost dělá zloděje. Tak mu to dopřej, no. Večer u sebe si na tebe vzpomene a pěkně si pohoní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
19.4.20 11:01

Trapně by melo byt fotrovi, ne tobě. A to on má klíče od bytu a leze tam jak do kravina? Neohlasene předem?

Nevím proč, ale vzpomněla jsem si na film Příběhy obyčejného šílenství, kde tatínek
hlavní postavy ktereho hral Ivan Trojan, herec a režisér Krobot dělal placene publikum kocourkovi Bydzovske s Bartoskou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
19.4.20 11:05
@Janli píše: Že by omylem otevřel dveře, to bych možná pochopila, ale že si za vámi šel sednout do pokoje, když ty jsi byla nahá a vyrušil vás uprostřed sexu, tak to bych sakra řešila. To je neomalenost a já bych ho vyhodila. Asi bych byla tak naštvaná, že bych nečekala až to začne řešit přítel. Všechno má svoje hranice. Co bude příště? Bude se chtít přidat?

Přesně tak, já bych udělala takovou scénu, že by tatik letěl jak cukrar a jedno ci je byt a kdo je tam doma. Je to neomalenej buran celej tatík a přítel by ho měl usměrnit, aby k vám nelezl jak do kravina. Před dalším sexem bych se ujistila, že je zamčeno a klíč v zámku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
19.4.20 11:11
@Hanka1 píše:
Přesně tak, já bych udělala takovou scénu, že by tatik letěl jak cukrar a jedno ci je byt a kdo je tam doma. Je to neomalenej buran celej tatík a přítel by ho měl usměrnit, aby k vám nelezl jak do kravina. Před dalším sexem bych se ujistila, že je zamčeno a klíč v zámku.

Asi by si myslel, že je v kravíně, když by tam bučela taková kravka… :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11133
19.4.20 11:16
@Anonymni holcina píše:
@terien ano má

Asi se chtěl podívat na tu tvou druhou dírku…v uchu.

Příspěvek upraven 19.04.20 v 11:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12577
19.4.20 11:17
@free333 píše:
Zeptali jste se ho, jestli nechce do trojky?

Také si myslím, že bylo neslušné mu nenabídnout připojení se, když už tam byl a zakladatelku stejně viděl nahou! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
19.4.20 11:19

@Hanka1 fakt už jen zbývalo, aby řekl - Nenechte se rušit děti, já si tady jen přečtu noviny… já bych řádila jak černá ruky, kdyby mi tohle někdo udělal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat