Přítelova mamka vaří hrozně

Anonymní
19.4.20 19:26

Pritelova mamka vari hrozne

Ahoj, dnes jsem se vratila z prvniho vikendu u pritelovych rodicu. Pritel ma vlastni patro tak jsme se vidali jen na zahrade. No a tam se take podavalo jidlo, pritel mne varoval ze jeho mamka neumi varit a to co vykouzli ze jsou blafy, ze si nakoupime a nebo objedname jidlo sami. Rikala jsem si ze to nemuze byt tak zle a nechtela jsem urazit. A ono opravdu to se nedalo jist :poblion: v patek k veceri uvareny kvetak ve vode( pry polevka) bez chuti, koreni, a zbytek vikendu jsme se dozirali bramburkou. Pritel rika i ji do oci ze se to neda jist at to alespon ochuti, ale pro ni je sul zabijak, pepr pali a ostatni koreni pry nevi co kdo do pytliku hodil, a ze si jeji muz nikdy nestezoval. V cervnu me pozvala na narozky a ze bude svickova :roll: :) proste des bes. Jeste dodam ze nez jsem jela tak jsem chtela neco upect at nejdu z prazdnou a to pritel rikal at nefdelam, ze konzumuje pouze to co si sama pripravi, ze i ke sve sestre si bere vlastni jidlo a suroviny v restauraci ze byla naposled nekdy pred 15 lety. Mne to prijde uz jako nejaka nemoc, strach..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22789
19.4.20 19:28

Tak jsi poučená pro příště, to už si navaříš sama. A nechápu proč máš potřebu to psát sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8813
19.4.20 19:29

Hmmm a co jako? :think: :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19810
19.4.20 19:29

No tak u ní jíst nemusíš, ne? Může vařit přítel nebo ty u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2608
19.4.20 19:30

A kde je dotaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24704
19.4.20 19:31

Neřešila bych to. Vařte si sami a oběd u tchýně s poděkováním odmítněte :nevim: a jednou za uher to přežijte :mrgreen: třeba jednou za rok tu narozeninovou svíčkovou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
19.4.20 19:34

Slušně to sněz, bokem si objednej pizzu, přidávat si nemusíš ;) Pokud má ve svém věku takové zvyky, měnit je nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
21298
19.4.20 19:35

Co je brambůrková?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
19.4.20 19:39

Tchýně taky špatně vaří a co? Nemám tendenci ji pomlouvat na netu. Pokud byla jen polévka tak večeři jste si snad mohli uvařit místo těch bramburku. :nevim: jinak já taky skoro neosolím a nekorenim a mě to chutná jako blaf to nepovažuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3173
19.4.20 19:42
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem se vratila z prvniho vikendu u pritelovych rodicu. Pritel ma vlastni patro tak jsme se vidali jen na zahrade. No a tam se take podavalo jidlo, pritel mne varoval ze jeho mamka neumi varit a to co vykouzli ze jsou blafy, ze si nakoupime a nebo objedname jidlo sami. Rikala jsem si ze to nemuze byt tak zle a nechtela jsem urazit. A ono opravdu to se nedalo jist :poblion: v patek k veceri uvareny kvetak ve vode( pry polevka) bez chuti, koreni, a zbytek vikendu jsme se dozirali bramburkou. Pritel rika i ji do oci ze se to neda jist at to alespon ochuti, ale pro ni je sul zabijak, pepr pali a ostatni koreni pry nevi co kdo do pytliku hodil, a ze si jeji muz nikdy nestezoval. V cervnu me pozvala na narozky a ze bude svickova :roll: :) proste des bes. Jeste dodam ze nez jsem jela tak jsem chtela neco upect at nejdu z prazdnou a to pritel rikal at nefdelam, ze konzumuje pouze to co si sama pripravi, ze i ke sve sestre si bere vlastni jidlo a suroviny v restauraci ze byla naposled nekdy pred 15 lety. Mne to prijde uz jako nejaka nemoc, strach..

no, tak hnusně vaří a má své mouchy..jako každá tchýně :nevim: buď ráda, že ti zatím přijde divné pouze toto :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65964
19.4.20 19:44
@Anonymní píše:

Tak je to její věc ne, buď to že slušnosti snez, nebo se omluvte a přivezte si něco sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1241
19.4.20 19:46

Jestli si můžete uvařit sami nebo si něco objednat, tak bych to neřešila. Až bude svíčková, tak bych si dala ze slušnosti 1 knedlík a drtek omáčky. Hlavně, že příteli to nechutná a nechce tu samou stravu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5350
19.4.20 19:49

Tak to nežer. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3351
19.4.20 19:51

Ja na tom nevidim nic spatneho, soli je z bezneho jidla v prijmu vic nez dost, pepr treba taky nemam rada a v korenicich smesich je opravdu casto kde co a clovek aby se kvuli tomu stal malym chemikem. Takze ona nevari spatne nebo hnusne, vari s ohledem na dnesni dobu tak, jak se jedlo drive a jak by se zase spravne jist melo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17286
19.4.20 19:53

Tak pokud jí syn říká, že to je hnusný, tak at jí rovnou řekně, at pro vás nevaří ne? Nebo vařte všichni 3 spolu. nebo předchystej maso na gril, ona at si ugriluje a sní co ona předchystá a vy to tvoje. nakrájet chleba a zeleninu snad aspon jedna z vas zvladne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat