Concord Wanderer nebo Jané Slalom Pro?

613
16.5.17 20:45

Concord Wanderer nebo Jané Slalom Pro?

Ahoj holky, moc prosím o radu. Líbí se mi tyto dva kočárky a nevím pro který se rozhodnout. Napíšete mi prosím své zkušenosti? Zdá se mi to nebo je ten Concord takový menší? Jak hluboká korba tak sporťák? Když si koupím kočárek z druhé ruky, seženu někde pak náhradní díly? Jsou drahé? Děkuji všem… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8134
16.5.17 20:57

Ještě by bylo potřeba napsat, co od kočárku očekáváš.
Kde budeš hlavně jezdit, zda se tam uklízí poctivě sníh, kdy se dítě narodí, kdo bude vozit kočár, zda jste vysocí nebo se výškově hodně odlišujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 21:05

@Majkla AHoj, nevšimla jsem si, že jsi založila tuto diskuzi a založila jsem zrovna dost podobnou. Já hledám kočárek především do terénu, aby byl rozměrově velký a pokud možo vysoký. Přijde mi, že se dost špatně takový kočárek shání, hlavně, když tedy nechci kombinovaný. Buď dělají nic moc kolečka, nebo jsou kočárky příliš nízké, nebo mají dobrá kolečka, ale nanic sedačku (viz Budaboo Buffalo, Joolz,…)… Případně pak jsou trojkolky nebo kočárky bez možnosti otáčet sedačku. No je to problém něco sehnat. Mně osobně koárky Jané vůbec nesedí, koukala jsem už na ně víckrát, kamarádka mi půjčila Jané crosswalk, ale za mně to není ono, pravý teréňák si představuju trochu jinak :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
125
16.5.17 21:06

Já koupila novou trojkombinaci Jané crosswalk a už bych takovou blbost v životě neudělala. Myslela jsem, že za ty peníze to bude kvalitní, bezporuchový a kdoví co ještě. Výsledek je, že půlroční nesedící prcek (kor. 4,5 měs.) musí jezdit už nějakou dobu ve sporťáku, korbička je malá, kočár má konstrukční vadu - blokuje se mu kolečko (je i na you-tube) a sporťák má nedošitý jeden popruh. Hrůza - sprav a dodělej si sám a nebo nos dítě v nosítku a reklamuj a reklamuj.. Kdybych to věděla, koupím polský nebo z třetí ruky a výsledek bude stejný, jen bych výrazně ušetřila. Tohle byly fakt vyhozený peníze. Jo a netuším, kolik stojí teda skutečně kvalitní kočár - 50 000?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 21:12

@martinca Já mám někdy pocit, že kvalitní kočár neexistuje :mrgreen:. A fakt to nechápu. Pro koho dělají ty kočárky pro „panenky“ nebo ty tvzv městské. Ale ukažte mi město, kde jsou chodníky v takovém stavu, že ve většině kočárcích nevyklepete dítěti dušičku :cert:. No nic, buď koupit retro houpák a vzdát se otočných koleček, nebo pořídit cokoliv a k tomu nosítko. Já už fakt nevím. A hlavně se mi drtivá většina kočárků nelíbí - nerozumím proč by kočárek měl vypadat jak na kuří nožce nebo jak kancelářské křeslo, nebo proč by měl mít kočárek kulatá záda bez možnosti změny polohy (jenom naklopení, ale tvar to má furt stejný). A když už jakž takž splňuje kolečka, podvozek, odpružení a má polohovatelná záda, tak je buď nekvalitní, nebo moc malá sedačka, případně si nemá kam prcek opřít nožičky a jenom mu tak plandají ve vzduchu. Já snad přemluvím manžela, aby začal vyrábět normální kočárky :cert: :mavam: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.5.17 21:16

@martinca Jo, jinak já myslím, že právě ty nejdražší kočárky vůbec nejsou kvalitní. Jsou to jenom tzv designovky, pro mě příšernost, někomu se to možná líbí. Ale kvalitní kočárek, to je oříšek. Dost maminek doporučuje Hartan, ale mně přijde, že prostě ta kolečka furt nejsou dost velká, aby to bylo fakt do terénu. X-lander zase není odpružený a nejde přehodit sedačka. No rozhodně bych raději šla do Hartanu než do Jané.

• Nahlásit
  • Citovat
711
16.5.17 21:22
@Anonymní píše:
@Majkla AHoj, nevšimla jsem si, že jsi založila tuto diskuzi a založila jsem zrovna dost podobnou. Já hledám kočárek především do terénu, aby byl rozměrově velký a pokud možo vysoký. Přijde mi, že se dost špatně takový kočárek shání, hlavně, když tedy nechci kombinovaný. Buď dělají nic moc kolečka, nebo jsou kočárky příliš nízké, nebo mají dobrá kolečka, ale nanic sedačku (viz Budaboo Buffalo, Joolz,…)… Případně pak jsou trojkolky nebo kočárky bez možnosti otáčet sedačku. No je to problém něco sehnat. Mně osobně koárky Jané vůbec nesedí, koukala jsem už na ně víckrát, kamarádka mi půjčila Jané crosswalk, ale za mně to není ono, pravý teréňák si představuju trochu jinak :mrgreen:.

Koukni na britax go next nebo big.. taky jsem měla tyhle požadavky a tenhle jedinej je splnoval :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
16.5.17 21:25

Pro mě byl důležitý terén, jezdí spíš po trávě než po chodníku, rychlá skladnost do kufru auta a nízká hmotnost kvůli babičce. Skloubit to byl oříšek. Kdyby to udělali pořádně, je to super kočár. Po vychytání těch much taky, ale dost si tím kazí reputaci a takhle je spíš haním než chválím. Myšlenka dobrá, provedení pokulhává..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 21:33

@murkyf A není moc nízko? Je dost odpružený? Je tam kam opřít nožičky? Já se na něj určitě podívám, děkuju. Spíše tedy na ten Go Big. Ale zase když už vyplácnout za kočárek takovou sumu, potřebuju, aby to fakt stálo za to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
535
16.5.17 21:46

Ja byla s jane slalom pro maximalne spokojena. Ted ho uz posilam dal a nemam s nim zadne poruchy nebo tezkosti. Jiny kocarek bych nechtela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
16.5.17 22:08

Taky musím pochválit Jané slalom pro byl super pohodlný pro dítě i pro mě poruchy žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
17.5.17 06:38

Jojo, plenky pampers premium byly taky do určité doby třída a teď za ně výrobci vrací peníze :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
17.5.17 20:15

O plenkách nic nevím já latkovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu