Continental Frenštát pod Radhoštěm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 09.02.18 12:38
Continental Frenštát pod Radhoštěm

Ahojky holky, pracuje některá z vás v Continentalu ve Frenštátě pod Radhoštěm? Chtěla bych vědět, jaké to tam je s jestli některá nedojíždí autem f Frýdlantu nad Ostravicí, nebo Palkovic, Lhotky

Reklama

Reakce:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19812 příspěvků 09.02.18 12:47

Tak tohle zjistíš až na místě… pokud tam nikoho neznáš, tak si hoď v jídelně inzerát na nástěnku… :hug:

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 09.02.18 12:50
@ivik21 píše:
Tak tohle zjistíš až na místě… pokud tam nikoho neznáš, tak si hoď v jídelně inzerát na nástěnku… :hug:

a ty tam pracuješ?

ivik21
Neúnavná pisatelka 19812 příspěvků 09.02.18 12:57

Pracovala ;)

ivik21
Neúnavná pisatelka 19812 příspěvků 09.02.18 13:05

Nevím co chceš vědět, co od té práce čekáš…

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 09.02.18 13:08

No, hlavně jsem chtěla vědět, zda tam tím směrem někdo jezdí, ale píšeš, že se to dá dát na nástěnku, já teprve jdu na test zručnosti, to taky nevím co mě čeká :) ale myslím, že blbá nejsem :D

ivik21
Neúnavná pisatelka 19812 příspěvků 09.02.18 13:13
@samer1976 píše:
No, hlavně jsem chtěla vědět, zda tam tím směrem někdo jezdí, ale píšeš, že se to dá dát na nástěnku, já teprve jdu na test zručnosti, to taky nevím co mě čeká :) ale myslím, že blbá nejsem :D

Jo tak :think: tak hodně štěstí :palec:

No a to nemáš nějaké známé z okolí? Z tama dojíždí auty dost lidí…

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 09.02.18 13:25
@ivik21
@ivik21 píše:
Jo tak :think: tak hodně štěstí :palec:No a to nemáš nějaké známé z okolí? Z tama dojíždí auty dost lidí…

No právě že nemám, tak hledám tady, bo mě to tak nějak napadlo. Práci zatím mám, ale protože se mi zhorčilo astma, byla jsem nucena hledat si něco jiného, tak jsem odepsala na inzerát a jdu teď na testy zručnosti, tak nevím, jesli je to něco složitého a jesli je to jen víceméně nějaká formalita a co bude dál nevím :nevim:

Lola13
Nováček 3 příspěvky 09.02.18 17:55
Pasovka?

Zdravim, v Continentalu ve Frenstate je prosim pasova vyroba? Na pozici operator vyroby. Dekuji za info :)

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 15.02.18 22:54

@Lola13 ještě nevím, ale zítra se tam jdu podívat :)

Lola13
Nováček 3 příspěvky 16.02.18 15:00

@samer1976 tak pak pisnete jaky mate pocit z toho 8)

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 16.02.18 23:11

@Lola13 dneska jsem byla na testech zručnosti, udělala jsem je, bylo to tak zhruba dvě hodiny, pak jsem myslela, že půjdem se podívat na výrobu, ale ne, vyplňovali jsme papíry a pak nám bylo řečeno, že musíme mít ještě prohlídku jejich doktora, ten je ve fabrice, jinak v podstatě kdo udělá testy a projde doktorem, může nastoupit :) já jsem si to nakonec rozmyslela a zůstanu tam, kde jsem :) pro mě je to daleko, spočítala jsem si čas dojíždění a podle mě velká ztráta času, navíc nevím, zda jsem schopna stát celých osm hodin, nebo dvanáctky s nějakýma malýma přestávkama, myslím že u osmihodinovek půlhoďka a u dvanáctek dvě přestávky. Po roce přízpěvek na penzijko. Myslím, že to nemusí být špatná práce, ale tak pro mladší a zdravé :) asi tak :pankac:

Lola13
Nováček 3 příspěvky 17.02.18 09:41

@samer1976 aha tak to jo :D A vy pracujete v nejake fabrice kde se to da jo? :dance:

samer1976
Povídálka 23 příspěvků 17.02.18 11:04

@Lola13 sice méně peněz, ale nemusím dojíždět daleko :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama