Doporučenka z úřadů práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:12
Doporučenka z úřadů práce

Ahoj, jde odmítnou doporučenka z úřadů práce? Jde o to, že se na tu práci necítím. Mám doporučenku podepsanou i s razítkem. Ale potom co mi ukazovali a že za pár dní mám přijít, to zkrátka dělat nechci… Nemám vztah k dětem, nezvládne převalování.

Jo, je to asi hrozný říct od ženský, ale je to tak. Do toho mi před týdnem umřela blízká osoba. A já jsem v háji. Brečím…co dělat? Z úřadů práce mi dala kopii doporučenky kde ji mají napsat zda mě berou nebo ne. Co dělat? Je to první práce, kterou chci odmítnout.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

delfin.07
Závislačka 3315 příspěvků 08.02.18 09:16

Je to blbé, ale s tím nic dělat nejde. Známá takhle přišla o nějaké procenta z dávek. Ale jediné co by jí tenkrát pomohlo byl papír od doktora, ale ten jí doktor nedal neměl důvod…tak asi zkusit doktora.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 09:18

No, odmítnout můžeš, vyřadí tě z UP a budeš si zdravotní platit sama a znovu se můžeš hlásit teď nevím zda za 3 nebo za 6 měsíců.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:24
@delfin.07 píše:
Je to blbé, ale s tím nic dělat nejde. Známá takhle přišla o nějaké procenta z dávek. Ale jediné co by jí tenkrát pomohlo byl papír od doktora, ale ten jí doktor nedal neměl důvod…tak asi zkusit doktora.

Promiň, ale co mamdoktor společného s tím, že prostě někdo nezvládá převalovat apod

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.02.18 09:28

Tak se tam s nimi domluv, ať ti tam napíšou, že tě nevybrali…

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.02.18 09:31
@Anonymní píše:
Promiň, ale co mamdoktor společného s tím, že prostě někdo nezvládá převalovat apod

A o jakou práci jde, že tam něco převaluješ? Myslela jsem, že jsi se přepsala a myslela přebalování, ale napsalas to už podruhé..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:32

A co je to konkrétně za práci? A jak dlouho už jsi na ÚP? je to tak, jak psala @j.a.n.i1 - když odmítneš bez nějakýho opravdu závažnýho důvodu, můžou tě vyřadit z evidence. Tuším na 6 měsíců. Já bych to být tebou zkusila - věř, že můžou přijít i horší nabídky, já se jedný vyhnula jen tak tak (v podstatě se nade mnou úřednice smilovala, když viděla můj vyděšenej výraz - šlo o úklid někde v armádě spásy, s úplně blbým dojížděním, za který bych dala skoro tisícovku měsíčně, a za minimální mzdu, doslova, tehdy asi 9600 hrubýho - podotýkám že mám maturitu, těsně nedokončenou VŠ - dvoje státnice hotový - a celkem i praxi v administrativě).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:40

@Paola21

Omlouvám se, to slovník v mobilu zřejmě nezná slovo prevalovat. Jde o lesní školku a dětma. Kde podmínkou jsou hrozby. Nemám vztah k dětem kdysi jsem skončila i jako sanitář protože přebalovani nezvládám, prostě…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:42
@Anonymní píše:
A co je to konkrétně za práci? A jak dlouho už jsi na ÚP? je to tak, jak psala @j.a.n.i1 - když odmítneš bez nějakýho opravdu závažnýho důvodu, můžou tě vyřadit z evidence. Tuším na 6 měsíců. Já bych to být tebou zkusila - věř, že můžou přijít i horší nabídky, já se jedný vyhnula jen tak tak (v podstatě se nade mnou úřednice smilovala, když viděla můj vyděšenej výraz - šlo o úklid někde v armádě spásy, s úplně blbým dojížděním, za který bych dala skoro tisícovku měsíčně, a za minimální mzdu, doslova, tehdy asi 9600 hrubýho - podotýkám že mám maturitu, těsně nedokončenou VŠ - dvoje státnice hotový - a celkem i praxi v administrativě).

Práce je navíc na zkrácený…pani chce spíš dva na poloviční úvazek. Mě to bavíneresi. Hledám jediné na celý. Navíc jsem teď s nervama v háji, za týden mám čtyři kila dole. Nevím kde mi hlava stojí, pořádně nespím a jen se mi vše honí v hlavě…na tuhle práci nemám. nezvladsm pečovat v oblasti hygieny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:44

Mám jen vos vzdělání jako sociální pracovník a pedagog. prosim neplést s pracovníkem v sociálních službách, který má na starosti právě přímou péči. Tu zvládám jako krmení a oblékání, ale ne hygienu nedej bože přebalování ani omylem…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 09:51

A vlastní děti máš? :think: Já přebalovala jako první až svoje vlastní, to mi nevadilo - a pak už jsem zvládla přebalit i cizí (i když kolikrát poněkud „v křeči“ :) ), předtím jako bezdětná taky nevim nevim. Ale zvyknout se na to podle mě dá a mezi dětma by ti třeba bylo nakonec fajn, kvůli něčemu sis ten obor „pedagog“ vybrala ne ;) Jinak to jedině zkusit uhrát přes ten aktuální stres z úmrtí v rodině, jestli by ti nedal doktor nějakej papír, že momentálně nejsi schopná takhle pracovat. Ale nevim no, jestli ti to na ÚP „zbaštěj“ :nevim: Já bych to takle neřešila, já bych tu práci zkusila.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.02.18 09:51
@Anonymní píše:
Mám jen vos vzdělání jako sociální pracovník a pedagog. prosim neplést s pracovníkem v sociálních službách, který má na starosti právě přímou péči. Tu zvládám jako krmení a oblékání, ale ne hygienu nedej bože přebalování ani omylem…

A v té školce se s nima nedá teda domluvit, že by ti do té žádanky napsali, že dali přednost jinému uchazeči? Když jim tohle všechno řekneš, tak by tě přeci sami nechtěli, když k tomu nemáš vztah a bojíš se toho a dělat to nechceš :nevim: pak by podle toho ten pracovní výkon vypadal

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61988 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 10:09
@Paola21 píše:
A v té školce se s nima nedá teda domluvit, že by ti do té žádanky napsali, že dali přednost jinému uchazeči? Když jim tohle všechno řekneš, tak by tě přeci sami nechtěli, když k tomu nemáš vztah a bojíš se toho a dělat to nechceš :nevim: pak by podle toho ten pracovní výkon vypadal

Tak když pracovat nechce, tak ať si sakra to zdravotní platí sama… nevidím důvod, proč by ho měli platit ostatní… jako jo, pochopila bych, kdyby se jednalo o nějaké zásadní důvody, ale tohle je prostě výmluva.

carsa
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 08.02.18 10:14
@j.a.n.i1 píše:
Tak když pracovat nechce, tak ať si sakra to zdravotní platí sama… nevidím důvod, proč by ho měli platit ostatní… jako jo, pochopila bych, kdyby se jednalo o nějaké zásadní důvody, ale tohle je prostě výmluva.

Ne druhou stranu, opravdu bych nechtěla, aby s mým dítětem ve školce pracovala takovéhle osoba. To bych jí snad radši na to zdravotní přispěla…

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 08.02.18 10:15
@j.a.n.i1 píše:

Zakladatelka nepíše, že pracovat nechce, jen nechce dělat zrovna tuto práci :nevim:
Osobně bych nechtěla mít dítě ve školce, kde by zakladatelka pracovala, když k tomu nemá vlohy a dělala by to z „donucení“

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama