S agenturou do zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eldorádo19
Povídálka 14 příspěvků 07.02.18 14:52
S agenturou do zahraničí

Dobrý den, chci začít nový život v zahraničí, ale nevím, která země je pro to nejlepší. Kdybyste mi mohli z vlastní zkušenosti poradit z hlediska ubytování a rychlého zaměstnání. Přemýšlela jsem o Holandsku. Do začátku do toho půjdu s agenturou. Nemám totiž vůbec ponětí co před odchodem zařídit apod. Chtěla bych tam žít, pracovat na stálo. Chci hlavně vaše zkušenosti a rady co vše zařídit. Např. Kolik peněz do začátku bude potřeba? Z dotazu jde vidět, že opravdu nemám páru :roll:. Ale nějak začít musím :lol:.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18746 příspěvků 07.02.18 14:54

No nejlíp tam, kde znáš jazyk. Pak si musíš ty říct, kde je ti to nejbližší. Nejlepší první práce a pak se stěhovat. Agentura tě akorát odrbe, pokud nejdeš jako aupair třeba.

Eldorádo19
Povídálka 14 příspěvků 07.02.18 14:59

@pikola ano to jsem taky slyšela, že agentura žádná sláva, ale nevím jakým způsobem si prvně najít práci, když tam ještě nejsem. Telefonicky, inzeráty? Nevím jak to chodí. A ubytování… Doufala jsem, že s tou agenturou to půjde :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 18746 příspěvků 07.02.18 15:01

A kolik ti je a co umíš? Na internetu se dá najít spousta práce, i bydlení. Záleží, co umíš a chceš.

Eldorádo19
Povídálka 14 příspěvků 07.02.18 15:03

@pikola Minulý rok jsem byla v Anglii za přáteli, kteří tam pracuji a nechci být tady v ČR. Skladník pro začátek, pozdejs bych měla větší nároky. Je mi 20

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 07.02.18 15:03

@Eldorádo19 tady záleží, co by sis představovala. Já mám s agenturou nic moc zkušenosti. Jako studentka jsem chtěla do USA a za poplatek asi 20 tisíc mi agentura byla ochotna zařídit prác uklízečky v hotelu nebo obsluhy ve fastfoodu. No, nejela jsem. Jinak já bych též volila zemi, kde znám jazyk, nebo kde se ho chci naučit. Pokud nemáš moc peněz do začátku ani nemáš nějaký velice specifický obor, díky čemuž se o tebe firmy porvou, pak bych asi volila au pair. Peníze jsou spíš kapesné, ale zároven budeš mít možnost se učit jazyk, mít kde bydlet a případně můžeš i zkoušet zajít na pohovor.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama