Výpověď z agentury

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendyo_o
Nováček 1 příspěvek 07.02.18 10:12
Výpověď z agentury

Dobrý den, vím, že se zde podobné témata řešili, ale chci se zeptat, zda někdo neví, jak to funguje v tomto konkrétním případě. V říjnu jsem nastoupila přes agenturu do firmy jako adm.prac. Na konci ledna nám končila smlouva a neprodloužili ji z 13 holek 7, prý snižují stavy, zbytku na dva měsíce do konce ledna. Já jsem dostala hned na začátku února skvělou prac. nabidku, ale nechtějí mě pustit. Podotýkám, že nikdy nebyl problem, každeho kdo chtěl do týdne pustili. Jsem přes agenturu, lehce nahraditelná, ví to tak dva týdny dopředu a dělají jen u mě problémy. Když dám výpověď, nemůžu mít přece 2 měsíční výpovědní lhůtu, takže ta platí do konce smlouvy? Když jsem se ptala agentury, že chci ukončit přidělení do 10ti dnů k te firmě, což mám ve smlouvě, tak mě prý pak přidělí jinam, ale to nemůžou, když s tím nebudu souhlasit ne? Odešla bych i na paragraf 55,kolik dní nesmím prijitr do práce? Bojím se ale, ze by mě schválně nevyhodili. Diky za reakce

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 07.02.18 10:31

I u agentury platí výpovědní lhůta, s tím nic nenaděláš. Když se mezi sebou nedomluvíte, tak budeš prostě muset odložit nástup do nové práce. Nebo jestli tam nevadí, že nastoupíš s hrubým porušením pracovní kázně… tak tři dny bez omluvy, no. Ale je to podpásovka.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 07.02.18 10:50

@Vendyo_o Ahoj, já z toho příspěvku úplně nepochopila, co tedy máš ve smlouvě. Jakou máš výpovědní lhůtu? Podepsalas to prodloužení smlouvy nebo ne?

carsa
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 07.02.18 10:57

Píšeš naprosto zmateně - do kdy máš tu smlouvu?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama