cortina nebo mutsy

Anonymni
29.3.07 13:13

cortina nebo mutsy

Dobrý den, řešíme s přítelem jeden problém, jestli zvolit Cortinu X3 Tris Evolution a nebo Urban Rider Standard (MUTSY) na oba dva kočárky slyšíme chválu… byli jsme rozhodnuti pro Cortinu, ale v obchodě jsme potkaly kočárek od Mutsy a bylo dilema, jestli ten nebo ten… hlavní je pro mě, aby šel kočárek jak do terénu, tak do města… velice se mi líbí na UrbanRider, že se bezvadně ovládá…, ale u Cortiny kterou jsem ještě ve skutečnosti neviděla si myslím, jak se tu dočítám na netu, že je také pěkně ovladatelná… u Cortiny se mi víc líbí sportovní sedačka, ale u UrbanuRider zase korba, ale abychom kupovali dva podvozky, to se mi zdá přepych.. mohl by nám někdo poradit??? děkuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2682
29.3.07 13:53

Šla jsem se podívat jaké jsou novinky v sekci mutsy a všimla si náhodou tohoto dotazu. Tak se pokusím, ale opravdu jen pokusím poradit. Mám Mutsy, ten druhý kočárek neznám, ale podívala jsem se na parametry. Co jsem si všimla: stejně jako mutsy vypadá skladně, má možnost přehazovat sedačku po a proti jízdě. Nevím ale jak rychle se dá složit. Třeba u mutsy jdou velmi jednoduše sundat kolečka, což je výhoda třeba v malém autě. Má ta Cortina nafukovací kolečka? To mi třeba do terénu připadá důležité, i když je možné, že třeba jen stačí dobré odpružení. Cortina má každopádně delší hlubokou korbičku, což u Mutsy může být problém. U nás třeba nebyl, ale může se stát, že se tam dítě v půl roce už nevejde. U Cortiny je asi i výhoda cena a že má v ceně tašku, nánožník a to se u mutsy musí přikupovat. U Mutsy docela oceňuji dobré možnosti polohování- to bych třeba u těch kočárků srovnala. Váhově jsou myslím stejné. Tak teď to vypadá, že bych dala přednost tý Cortině, ale já jsem s Mutsy opravdu sokojená. Asi to chce osahat, ozkoušet a srovnat. Zaměřila bych se na toto: ovladatelnost, jak se dá složit, jak se dá polohovat, odpružení a co je ve standartní výbavě (pokud vám záleží i na ceě). No moc jsem ti asi neporadila když to tak po sobě čtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.3.07 14:08

cortina nebo mutsy

Má ta Cortina nafukovací kolečka? bohužel nemá, ale není problém v některých obchodech je dokoupit. Nejde nám ani o cenu, hlavní je pro nás spokojenost miminka, to je to nejdůležitější…

• Nahlásit
  • Citovat
15
29.3.07 15:15

Cortina X3 nafuk. kolečka nemá, prý se někde dají dokoupit. ALe jsou to další výdaje. Výhodou je za dobrou cenu slušná výbava, vlasntě není potřeba nic dokupovat. Takže za 16000,– komplet kočár. Za to k Mutsy se musí vše dokoupit zvlášť takže se vyšplhá i na 20000,– i více. Řekla bych že má menší korbičku než COrtina. Jinak je lehoučký. Vzhledově je atraktivnější. Taky jsme po něm pokukovali ale nakonec nás odradila cena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
30.3.07 11:55

No Mutsy moc lehoučký není, ale dá se snadno rozložit a nést po částech. Nevím jak je to u jiných kočárů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.4.07 11:05

cortina nebo mutsy

Cena u cortiny je super, ale v pátek jsme se na ní byli podívat na živo, moc se nám líbí, ale jeden problém pořád řešíme, co ty kolečka, my bydlíme na vesnici a kočárek potřebujeme jak na procházky po vesnici, tak za vesnici, do města a nahory, protože Pavlíkovi rodiče bydlí na horách… takže nám jde hlavně o to, abychom doma neměli dva či tři kočárky, ale jeden pořádný se kterým všude projedeme…

• Nahlásit
  • Citovat
1.4.07 18:59

Jak už jsem tu několikrát psala,tak mám Mutsy a projedu s ním vše,jezdíme s ním po polních cestách, když chodím zkrátkou do města tak musím projet přes les a ve městě ještě ke všemu nadělám s Mutsíkem parádu!!!
Já jsem spokojená!!! :D
U dcerky jsme později měli sporťák Cam Apollo,kde jsou plastová kolečka a vše jsme také bez problému projeli,jediná vada je ta vzhledová,že plastová kolečka vypadaji po krátké době hodně opotřebovaná…takže si myslím,že s Cortinou by kvůli plastovým kolečkům neměl být takový problém. Ale je to jen můj názor, Cortinu jsem zkoušela pouze ve městě a na dlažbě (alias kočkách) to nebylo zase tak hrozné jak jsem se původně obávala!!! :) Čili jak to tak po sobě čtu,tak jsem asi moc neporadila,že?!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama