Obchod v Kolíně

Anonymni
28.3.07 21:21

Obchod v Kolíně

Ahoj, jsem sice chlap (snad to nevadí) ale musím poreferovat o naší návštěvě Dětské obchodu Daniela v Kolíně. Mají adresi www.kocarky.cz . Kupovali jsme tam předminulý týden kočárek a musím říct, že lepší přístup jsme při procházení dětských obchodů nezažili. :P :P :P . Pan Calta mladý (syn majitelky) se nám bezvadně věnoval, vše nám vysvětlil, prošli jsme všechny kočárky a nakonec jsme dostali i slevu 10% na ostatní zboží. :lol: .

My jsme byli mooc spokojeni. Návštěva v Kolíně stojí zato.

Jsou v Kolíně v Kouřimský ulici. číslo nevim.

www.kocarky.cz

Jo jinak vybrali jsme kočárek Cam Cortina X3 Tris

http://www.kocarky.cz/…-3-tris.html

ahoj Bruno

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.3.07 21:56

Ahoj, musím se také přidat. Máme od nich Jané Slalom pro. Bxla jsem nadšená přístupem k zákazníkům. Dáváme jedničku s hvězdičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
Vvv
1364
28.3.07 22:14

:D :D :D :D
Bruno, proč mám pocit, že jsi s Caltovými spřízněn nejen u nich zakoupeným kočárkem? :D :D :D

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.3.07 22:17

odpověd

Vypadá to tak co? Né jen jsem je chtěl pochválit. ale spřízněn s nimi nejsem. Líbí se mi, protože sám podnikám a snažím se také chovat k zákazníkovi dobře. BR

• Nahlásit
  • Citovat
7461
29.3.07 09:00

Ja se musim taky pridat s pochvalou. Kupovali jsme tam dvojceci kocar a pristup byl super a slevu 10% jsme na ostatni zbozi dostali taky. Tak jsme ji hned uplatnili na zimni fusaky. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama