Reklama

Cottage

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 12:54
Cottage

Chci se zeptat, co děláte z tohoto sýra? Upravujete jej? Nebo jíte jen tak třeba na chleba? Dík za tipy 8-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 12:55

My ho jíme jen tak bez chleba.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.10.10 12:57

Jim ho bud jen tak a nebo s chlebem,nebo toastem.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 06.10.10 12:58

Ja treba upecu omyte brambory ve slupce,nejlepsi jsou samo nove bramburky,pak je na taliri jakoby rozpulim,ale nedokrojim a nacpu Cottage,posypu necim zelenym - pazitkou,jarni cibulkou,medvedim cesnekem a poliju maslem.Milujem to vsichni :-)

Miry
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 06.10.10 12:58

Ahoj, tak my ho kupujeme celkem často. Buď ho jíme jen tak k pečivu a nebo častěji ho používám do salátu, nakrájím nějákou zeleninku + třeba červenou cibuli a promíchám s cottage, to je dobrota :palec:

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 06.10.10 12:58

Já ho míchám do zeleninového salátu.rajčata,pa­prika,okurka,cot­tage.malinko osolít a můžou být nějaké bylinky.dávám provensálske.

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 13:00

Já dělám mrkvovou rýži, zrovna jsem jí dov ařila. Nastrouháš mrkev a dáš vařit společně s rýží do měkka. Potom přidáš pomerančovou štáva tak dvě lžíce a nakonjec sýr cotagge podle chuti :-)

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 06.10.10 13:01

ja to davam do panve s dusenou zeleninou a sojovkou, nase oblibena vecere :)

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 06.10.10 13:02

Mi ho mame radi na testoviny. Kdyz neni cas na dlouhe vareni, na testovinach s cottagem si smlsnem uplne vsichni.

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 13:18

Jejda, to je způsobů :-D
Tak koukám, že funguje podobně jako balkánský sýr (saláty).
Nám se zdál jen tak celkem bez chuti :oops: Ale určitě vyzkouším některý z uvedených způsobů :wink:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 06.10.10 13:29

Já dávám jako Eemii taky na brambory, ale já je uvařím, rozmačkám vidličkou a podávám s rajčatama. Bezva rychlá večeře pro děti.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 06.10.10 13:43
Romik píše:
Já dávám jako Eemii taky na brambory, ale já je uvařím, rozmačkám vidličkou a podávám s rajčatama. Bezva rychlá večeře pro děti.

Vidis,asi to dneska udelam k vece :palec:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 06.10.10 14:04

Vojta ho jí lžičkou z misky, pak teprve sní samotný suchý rohlík :) kdybych ho nechala, sní klidně celé balení najednou :mrgreen:
jíme vždycky syrový, vařit mě s ním nenapadlo…

Hanka1
Extra třída :D 13507 příspěvků 06.10.10 16:48

Ja ho mam rada do stouchanych brambor, nejlepe ten ochuceny s pazitkou, ale i normalni je dobry.

holcina20
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 08.10.11 14:27

párkrát sem ho měla a byl moc dobrej, brácha si to posolí,popepří, dá česnek a s pečivem nebo tak nějak snad cokoli by k tomu šlo, a v časopise bylo že je i s příchutí boruvka, tak vyzkouším na chut třeba na snídani :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >