Co s růžičkovou kapustou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Michaelakkk
4.10.10 18:41

Co s růžičkovou kapustou??

Prosím nemáte někdo nějaký dobrý osvědčený a rychlý recept s růžičkovou kapustou?? Děkuji moc! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.10.10 18:43

co třeba kapustové karbanátky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
4.10.10 18:48

Kubik : a jak je udělat? Nevím :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
48576
4.10.10 18:49

ružičkovou kapustu miluju.Dávám si jí do mrazáku a pak do polévek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
4.10.10 18:50

Zapecena se syrem a sunkou, nebo slaninou. Syr nastrouhas a rozmichas s vajicekem. :palec:
Davam ji do polivky, mala to miluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
4.10.10 18:51
Kamča.dalmatinka píše:
ružičkovou kapustu miluju.Dávám si jí do mrazáku a pak do polévek.

POlévku už jsem udělala a nechci se opakovat právě :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24007
4.10.10 19:23
Huffmanka píše:
Zapecena se syrem a sunkou, nebo slaninou. Syr nastrouhas a rozmichas s vajicekem. :palec:

To miluju, jen jsem někdy až moc líná, tak ji jen sýrem a šunkou posypu :oops: A v polívce ji taky máme rádi :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
savina
5.10.10 07:32

Jestli už není růžičková kapusta pozřená :-) tak doporučuju: hodit do vroucí vody na pár minut povařit, vylovit, vývar nevylejvat, vedle v hrnci udělat jíšku, zalít mlíkem (bešamel) a rozkvedlat, přilejt ten vývar, opepřit, osolit, nastrouhat muškátovej oříšek, hodit tam zpátky ty kouličky kapustičky (můžou případně bejt rozpůlený na polokoule :-) ) a zamíšimíši. K tomu brambor a ňÁÁÁÁÁÁM :jazyk: Aby toho bylo víc, tak tu kapustu „nastavuju“ mrkví na větší kousky, že do vody hodim nejprv tu mrkvičku a až po chvíli tu kapustu (mrkev se dělá dýl), ta kapusta už může být rozpůlená při házení do vody - to je asi jedno.
A celé se to jmenuje kapusta v bešamelu a naše rodina by se toho užrala :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
23031
5.10.10 14:34

ahoj:) ja zrovna resit jak zkombinovat ruzickovou kapustu s masem:D no udelam veprove na pepri k tomu kapusticku jako prilohu na masle :D a seru na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14024
6.10.10 17:16

Miso nejlepsi jsou karbanatky
Normalne kapustu uvaris a nameles, pridas mlete maso, strouhanku, vejce, sul (nekdo dava i majoranku, ale to bych nedala), trochu pepre a smazit, ja je zboznuju, ale nesnasim smrad varene kapusty, tak je nedelam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5063
16.4.13 12:45

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak na růžičkovou kapustu do vývaru?? Jestli je lepší povařit vedle nebo přímo v polévce? Nechci aby se mi moc rozblemcala A jak dlouho jí asi tak vaříte? Já jí moc nemusím, takže jsem jí ještě nedělala, ale manžel si jí vyžádal do vývaru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19269
16.4.13 12:50

Normalne do vyvaru a varit dokud neni mekka, coz poznas pichnutim ci ochutnanim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kopretinkka
16.4.13 12:58

Ahoj kapustu povař přímo v polévce tak 10 minut - aby nebyla rozblemcaná :-)

• Citovat
  • Nahlásit
6529
16.4.13 12:59
@Týna K. píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak na růžičkovou kapustu do vývaru?? Jestli je lepší povařit vedle nebo přímo v polévce? Nechci aby se mi moc rozblemcala A jak dlouho jí asi tak vaříte? Já jí moc nemusím, takže jsem jí ještě nedělala, ale manžel si jí vyžádal do vývaru

tak pokud ji nemusíš, ale chceš ji dát ostatním, tak bych ji vařila spíš vedle.
dá chut do vývaru, tak aby ti pak šmakoval :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5063
16.4.13 13:15

Super, děkuju za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...