Covid a začátek těhotenství

21
14.5.21 21:18

Covid a začátek tehotenstvi

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat. Jsem momentalne úplně na zacatku těhotenství. Včera jsem zacala 7tt. Bohužel jsem se setkala s osobou, která měla covid. Já prodělala covid v unoru, ale na zjištění protilátek jsem nebyla. Ale bohužel začínám smrkat a občas zakaslu. Mam strach. Je tady nejaka, která covid prodelala, takhle na zacatku a vše bylo nakonec v poradku? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1656
14.5.21 21:19

Měla jsem covid v 16tt a prcek je zdrav teď jsem 28tt +2 a vše ok 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
14.5.21 21:21

@Misasisi to jsem rada, ze mate prcka zdravého. :srdce: Akorat nevim..7tt je prece mene jistější, tak snad doufam, ze budu mít taky stesti :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
14.5.21 21:25

@Tanja123 měla jsem dva dny jen rymu 😊tak si myslím že to bude ok jsem sestra a není nikde prokázáno že covid se přenáší na plod.. Jsi sice v začátku ale pokud nemás nějaký extra vysoký teploty. Tak by to mělo být ok. Hlavně se nestresuj to je ještě horší 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
14.5.21 21:35

Ahoj, já měla covid, když jsem zjistila, že jsem těhotná, cca v 4tt. Neměla jsem ani moc nejlepší průběh. Teď začínám 13tt a naštěstí se vše zatím zdá v pořádku :srdce: Znám spoustu maminek, co covid prodělali v různé fázi těhotenství a vše bylo a je v pohodě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
14.5.21 21:38

@Karolinaaaaaa to jsem rada, ze jste i s miminkem v poradku! :srdce: To mě trosku uklidnilo, dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
14.5.21 21:53

To ti nikdo neřekne, i kdyby ti tady sto lidí napsalo, že jim nic nebylo, na plod se to nepřenáší atd. Nikdy nevíš, jaká reakce proběhne v tvém těle. V počátcích těhotenství může blbě dopadnou i zvýšená teplota, viróza, průjem…může to na dítěti nechat neurologické stopy, které se projeví ve vývoji. A taky nemusí. Ani moc není jak tomu zamezit nebo jak to zjistit. Takže se opatruj a snad to bude dobré. ;) Kolikrát stresování kolem všeho možného nadělá větší paseku než týden rýmy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
15.5.21 13:17

@Tanja123 zdravím, já měla covid cca ve druhém měsíci a pak znovu v sedmém. Máme teď krásná zdravá měsíční dvojčátka. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
15.5.21 15:04

Kamarádka při covidu otěhotněla :) teď je 15 tt a žádný problém. Já bych asi spíš ale čekala, jestli se prodělaná infekce neprojeví na dítěti později-např. hyperaktivní nebo zuřivé dítě nebo tak. Přece jen některé děti jsou klidné a hodné, jiné hypersenzitivní a hysterické a vlastně se úplně neví, čím to může být. Není jasné, jaké všechny nuance v těhotenství mohou mít na miminko vliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.5.21 15:11

@Elea9 moc Vám gratuluji ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
15.5.21 20:09

Kamaradka na zacatku covidu zjistila tehotenstvi, uplne lehky prubeh nemela, nyni je cca 24tt a detatko je v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
16.5.21 14:42

Ahojky, já covid prodělala v prvním trimestru, nyní končím 18. týden, miminko je v pořádku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.5.21 14:48

@MiaPa to jsem rada :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu