Chtěla bych práci v gastronomii, myslíte, že bude zase lockdown?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 07:28

COVID- práce

Ahojky, hledám novou práci a chtěla bych v zameření na gastronomii
Servírka/číšník, akorát mám fakt velký strach že to do měsíce zase vše zavřou, co myslíte?
Mám ještě chvíli vydržet v práci kde mě to neskutečně ser*, a počkat co se bude dít? Zase si nechci najít práci a do měsíce vypadnout kvůli zavření :(
Už mě z toho klepne :nevim: :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3041
4.11.21 07:35

Ahoj. Ta doba je nejista. Kdyby se zavrelo, tak te vyhodi ve zkusebce. Ja bych ted pockala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
4.11.21 07:38
@Anonymní píše:
Servírka/číšník, akorát mám fakt velký strach že to do měsíce zase vše zavřou, co myslíte?
Mám ještě chvíli vydržet v práci kde mě to neskutečně ser*, a počkat co se bude dít? Zase si nechci najít práci a do měsíce vypadnout kvůli zavření :(
Už mě z toho klepne :nevim: :poblion:

Pokud je tvá současná práce jistější, zůstala bych tam. Obávám se (a kéž by tomu tak nebylo), že další lockdown nás nemine :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
4.11.21 07:42

To mě mrzí. Ale taky bych spíše počkala. Maximálně bych koukala na něco, kde se bude vařit i přes lockdown, třeba závodní jídelny, v nemocnicích…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26955
4.11.21 07:49

Do jara bych vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
4.11.21 08:14

Spis bych vydrzela tam, kde ses. Jestli je to teda jistější misto lockdownu navzdory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
4.11.21 08:19
@adamcoka píše:
To mě mrzí. Ale taky bych spíše počkala. Maximálně bych koukala na něco, kde se bude vařit i přes lockdown, třeba závodní jídelny, v nemocnicích…
:mrgreen: tam moc servírky nefrčí
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6471
4.11.21 08:35

Zůstala bych na stávajícím místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
4.11.21 08:44

Ještě vydrž, jsem v dost podobné situaci, ale nestojí zato riskovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
4.11.21 08:51

Já bych teď určitě zůstala, když místo máš. Když budeš někde nová, poletíš první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36843
4.11.21 09:03
@Anonymní píše:

A jsi vůbec vyučená? Ono zas to běhání mezi stoly nevynáší. Zůstala bych u jisté práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7366
4.11.21 09:05
@Anonymní píše:

Nepotřebuješ peníze? Tak hledej zaměstnání, kde tě to bude bavit a je jedno, jak dlouho to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
8.11.21 09:31
@stinga píše: :mrgreen: tam moc servírky nefrčí

Chápu, ale někdo to jídlo podávat musí. U nás mají přímo slečny na servírování jídla, které nejsou ani v gastronomii vyučené. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
8.11.21 09:36
@adamcoka píše:
Chápu, ale někdo to jídlo podávat musí. U nás mají přímo slečny na servírování jídla, které nejsou ani v gastronomii vyučené. :)

tak v závodních jídelnách vydávají jídlo kuchaři přes okýnko, žádné servírování se neděje,
v nemocnici to zase kuchaři dávají do těch plat - také žádnou servírku nepotřebují, a sestry a lékaři také dostávají jídlo přes okýnko,
vy máte v závodce servírky? to je hezké, ale ještě jsem o tom neslyšela :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat