Covid přes očkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
618
8.11.21 07:35

Covid přes očkování

Ahoj, má někdo zkušenost? V březnu jsem prodělala covid, v srpnu druhá dávka očkování. Nyní dva týdny zpět viróza, bez teploty, jen kašel, rýma..Včera jsem byla na antigenu a objevila se mi tam prý slabá druhá čárka, tak mi udělali i PCR a čekám na výsledek. Jsem unavená a pobolivají me svaly na nohou? Jsem v napětí, co bude. Je možné, že mám zase covid?? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26194
8.11.21 07:39

Ano je to mozne, znám dost lidi co to měli i přes očkování. Očkování jako takové nezabrani tomu, aby ses nakazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 07:39

Ano, je. Moje blízká kamarádka měla také, jako ty, v březnu covid, přes léto naočkována a nyní má také dosti příznakový covid ( horečky, kašel, dušnost, bolest svalů…)
Anonym zdraví cizích

• Citovat
  • Nahlásit
618
8.11.21 07:41

Tak to je v pr.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
8.11.21 07:42

Ockovani nechrani, akorat by ti melo zajistit slabej prubeh. Sousedka momentalne lezi s kovidem a ma pob3 davce. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
8.11.21 07:45

Tak to je síla. Jsem jako na jehlách, jak to dopadne. Pořád doufám, že mi dobíhá jen to nachlazení..Syn měl taky virozu, i s teplotou, ale je fit a negativni.
Ach jo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
8.11.21 07:46

@tabitta ty nečteš internet? je mraky lidí, co mají po očkování covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
8.11.21 07:47
@Týnuška95 píše:
Ockovani nechrani, akorat by ti melo zajistit slabej prubeh. Sousedka momentalne lezi s kovidem a ma pob3 davce. ;)

v nemocnicích umírá polovina očkovaných a polovina neočkovaných - toto o slabém průběhu už dávno není pravda, to byly jen propagační kecy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36083
8.11.21 07:47

V poslední době je těch případů čím dál víc. Vždy jednotlivci-u mě v práci, jiná škola, ZUŠ.
Jsou to ale lidi, kteří mají už větší odstup od druhé dávky, byli očkování hned mezi prvními-školství nebo chronici a v dohledné době se chystali na třetí dávku.
Budeš muset počkat na výsledek testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27938
8.11.21 07:50

@Pears206 anonymní tulipán píše o kamarádce očkované v létě - a covid má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33691
8.11.21 07:52
@tabitta píše:
Ahoj, má někdo zkušenost? V březnu jsem prodělala covid, v srpnu druhá dávka očkování. Nyní dva týdny zpět viróza, bez teploty, jen kašel, rýma..Včera jsem byla na antigenu a objevila se mi tam prý slabá druhá čárka, tak mi udělali i PCR a čekám na výsledek. Jsem unavená a pobolivají me svaly na nohou? Jsem v napětí, co bude. Je možné, že mám zase covid?? :,(

Je to možné…

Pracuju mezi lidma a není to nic neobvyklého, hlavně když to mají děti ve škole, bývají i pozitivní rodiče.
Ten virus je na sliznicích, v nose, krku a na testu vyjde pozitivně.

Takže i po očkování platí, když se necítíš dobře, nelítat zbytečně po návštěvách atd.,

Horší je, někteří toto neví a myslí si, že po očkování jsou imunní a běhají po venku s tím, že ta rýma, co mají, nemůže být covid a mohou nakazit další.
Běžně je nikdo netestuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19113
8.11.21 07:52
@stinga píše:
@tabitta ty nečteš internet? je mraky lidí, co mají po očkování covid

No jo, ale po prodelani a jeste dvou davkach? 8o Husty.
@tabitta At jsi brzy ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
8.11.21 07:53

@Týnuška95 Kolem nás odpadli plně očkovaní a fakt lehký průběh nemají, mnozí začínají 3týden a dobře jim není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
8.11.21 07:57

Až se začnou využívát leky, které má ČR plné sklady, ale obvodák má často zákaz Vám je napsat, tak to vyřešíme. Prostě další respirační choroba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
8.11.21 07:58

Holky, to je des. Jsem sama s klukem, máma v nemocnici, co já budu delat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat