CRP - u ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:30
CRP - u ročního dítěte

Maminky, máte zkušenost s „šedou“ zónou CRP u dětí… malej měl po jednom dni horeček CRP 43, v pusince na patře skrvrnky a v krku také jakési vřídky či co, prý angína, streptest neměli k dispozici, Dr. raděj dala OSPEN, máte zkušenost zda je takto vysoké CRP i u virózy/virové anginy? tj. že by to byl zrovna ten přechod kdy je dle CRP nejasné, zda se jedná o infekci, šlo mě o to že mě další dětská DR rekla, že to na ATB být vůbec nemuselo, malý měl už ATB jako miminko. A zda by někdo rozumněl tomu, zda když je CRP po jednom dni horeček přes 40, jestli má CRP teprve tendenci růst… jaký má tento ukazatel průběh, ATB jsem samozřejmě dala, ale stále mě to hlodá a přemýšlím nad tím… :roll:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >