Čtečka knih dárek pro 10-ti letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
juicee
Kecalka 300 příspěvků 06.12.18 09:47
Čtečka knih dárek pro 10-ti letou

Zdravím všechny!

Jdu si pro radu. Dcerka ráda čte, proto uvažuji o koupi čtečky knih jako dárek na Vánoce. Máte někdo zkušenosti? Já sama čtečku využívám na cestování, ale bojím se, aby dceři neležela jen na polici.

Reakce:
hanicka182
Povídálka 16 příspěvků 06.12.18 09:54

Ahoj,
já si myslím, že nic se nevyrovná „hmotné“ knížce a vůni nových papírů. Podle mě to desetiletá slečna ocení více, i když je fakt, že elektronika válcuje společnost :) ale na druhou stranu, pokud čte opravdu hodně, tak do čtečky se - pokud se nemýlím - vejde hodně knih, že by slečna s sebou nemusela tahat kila knížek na cesty. Rozhodně bych takový dárek ještě promyslela.

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 06.12.18 09:59

No já kdysi četla hodně a kolem patnácti už i přes mobil, jak jsme sháněli knížky v angličtině.

Ono asi i záleží, jaká je nabídka e-knih v žánru, který ona čte. Přiznám se, že v místní nabídce se neorientuju vůbec :nevim:

cverunka
Závislačka 2713 příspěvků 06.12.18 10:01

Já si osobně myslím, že dnešní děcka mají elektroniky až až a chvilka klidu s papírovou knihou je pro ně rozhodně větším přínosem. Mě by třeba čtečka nenadchla. Ale nevím, no děcka to mají jinak.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 06.12.18 10:09

Dcera ma ctecku asi od osmi let, cte opravdu hodne, knizky se tak o dost lepe skladuji :lol: Ja mam ctecku uz hodne dlouho, tisice knih, videla ji u mne, vyzkousela a shodly jsme se, ze ji chce. Jinak papirove maji deti encyklopedie a podobne knihy, beletrii uz papirovou nekupujeme.

Russet
Extra třída :D 13231 příspěvků 06.12.18 10:10
@juicee píše:
Zdravím všechny!Jdu si pro radu. Dcerka ráda čte, proto uvažuji o koupi čtečky knih jako dárek na Vánoce. Máte někdo zkušenosti? Já sama čtečku využívám na cestování, ale bojím se, aby dceři neležela jen na polici.

Koupila bych v případě, že by si ji vážně přála. Kniha v papírové podobě je pro ni lepší, elektroniky si užije dost a dost.

eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 06.12.18 10:11

Není nad papírovou knihu. Jsem hodně knizkova, dcera také, ale čtečka me by radost neudělala a dceri bych ji neporidila - proč zase koukat do přístroje…

Amalthea
Závislačka 3295 příspěvků 06.12.18 11:18

Kupovala jsem teď synovi k 11. narozeninám, přál si ji. Ocenila jsem takové přání a vzhledem k tomu, že čte fakt hodně, tak jsem neváhala. Papírové knihy určitě číst nepřestane.
Já taky čtečku odmítala, jakože knížka je knížka a teď na ni nedám dopustit.

Lalelale
Závislačka 3113 příspěvků 06.12.18 11:28

@juicee jako dítě jsem čtečku vůbec nechtěla, nakonec jsem ji stejně dostala a nikdy nepoužila. Měla jsem ráda knihy. Pokud si ji dcera vyloženě nepřeje, nekupovala bych to. Čtečku jsem ocenila až někdy po dvacítce

Salorka
Závislačka 4300 příspěvků 06.12.18 12:06

@hanicka182 @eliskaj Měsíčně přečtu 7-8 knih a při představě si vše kupovat, půjčovat a nosit s sebou, nečetla bych vůbec. Mám čtečku několik let a nedám na ni dopustit. Samozřejmě vůně knížky je vůně knížky, ale co se množství přečtených knih týče, určitě vítězí čtečka kvůli praktičnosti.

Plmo
Stálice 59 příspěvků 06.12.18 12:47

Čtečku bych schvalovala pokud hodně čte,já ji mám také, využívám, je to praktická věc, skladná, vejde se tam spousta knih, navíc se pořídí za nižší cenu než knihy tištěné. Dobrý tip na dárek. Ještě otázka odkud stahujes knihy? Já z palmknihy. :)

SAJ
Závislačka 3291 příspěvků 06.12.18 19:05

Čtečku mají všechny naše děti, považuji to na skvělé zařízení pro mladé čtenáře.

Fakt nechápu názory, že jako čuchat papír a že jako elektronika fuj… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >