Čtenářský klub

sunshinegirl
5.3.16 17:36

čtenářský klub

Ahoj holky,

jsem po docela traumatizující zkušenosti a plácám se v tom jak se dá. Bylo mi doporučeno se zabavit a tak jsem se vrhla do čtení. Zjistila jsem ale, že mám doma samé knížky typu thriller a detektivka, prostě vražda, smrt, zabití. A potřebovala bych spíš četbu co mne rozveselí. Něco vtipného, neotřelého, odlehčeného. Doporučte mi knihy. Já knížky kupuju, dle mne je to dobrá investice, tak doporučujte fakt jen to, co se vám hodně líbilo. Budu vděčná. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
5.3.16 17:43

Jsou i vtipné detektivky, viz Agatha Christie, nebo Rex Stout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23868
5.3.16 17:43

Lipová alej (Nepil), Střevíce z lýčí (Nepil), Útěk do Egypta přes Království české (Preusler)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24968
5.3.16 18:12

Poslední aristrokratka a Aristrokratka ve varu od Evžena Bočka. Budeš se válet smíchy od začátku až do konce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1362
5.3.16 18:17

Saturnin, Vajce a ja :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
5.3.16 18:40

Mládí v hajzlu (6 dílů), Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel, Analfabetka, která uměla číst, Pipi dlouhá punčocha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Epe
138
5.3.16 18:49

Za mě můžu doporučit trilogii Padesát odstínů. Nebo romány mě Beatrice Small nebo od Danieli Steel je to taková oddechová četba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
5.3.16 18:53

Jane Austenová (klasika), Alexandra Potter, Sophie Kinsela.
Moc se mi líbila Dalajlamova kočka od Davida Michieho i pokračování (Dalajlamova kočka a umění příst).
A souhlasím se Stoletým staříkem, výborně jsem se bavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
5.3.16 19:05

@Samamama Stařík s Analfabetkou mi došly předevčírem poštou :)

• Nahlásit
  • Citovat
5483
5.3.16 19:10

@sunshinegirl Tak si to užij. Přijde mi to takový styl humoru něco mezi Járou Cimrmanem a Forrestem Gumpem. :mrgreen: A doporučuju i tu Pipi dlouhou punčochu, pokud jsi jí v dospělosti nečetla, jako dítě jsem to brala prostě jako veselý dětský dobrodružo, ale když jsem to četla jako dospělá, hýkala jsem u toho smíchy, protože většinu těch hlášek podle mě dítě vůbec neocení, neprokoukne jejich dvojsmyslnost apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
5.3.16 19:20

Terry Pratchett - od nej cokoli, Coelho- Alchymista, ten sice oddechovka uuuplne neni, ale mi se libi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
5.3.16 19:23
@Samamama píše:
@sunshinegirl Tak si to užij. Přijde mi to takový styl humoru něco mezi Járou Cimrmanem a Forrestem Gumpem. :mrgreen: A doporučuju i tu Pipi dlouhou punčochu, pokud jsi jí v dospělosti nečetla, jako dítě jsem to brala prostě jako veselý dětský dobrodružo, ale když jsem to četla jako dospělá, hýkala jsem u toho smíchy, protože většinu těch hlášek podle mě dítě vůbec neocení, neprokoukne jejich dvojsmyslnost apod.

Tak to musim znova precist :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
143
5.3.16 19:24

Od Jamese Heriota, to me vždycky pobaví. Pak mám ráda od Erskinové Žila jsem již před staletími. A dobře se čtou romány od Vaňkové, ale ty jsou historické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6644
5.3.16 19:51
@sunshinegirl píše:
@Samamama Stařík s Analfabetkou mi došly předevčírem poštou :)

Jsem ráda, že jsem se s nabídkou trefila ;)
Ať je brzy líp! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6644
5.3.16 19:53

A co se knížek týče, tak určitě Saturnin a Pan Kaplan má třídu rád. A taky knížky od Ivanky Deváté, pro mě je skvělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama