čtení ped spaním

Napsat příspěvek
196
19.5.09 09:14

Děvčata, tu knížku Povídej pohádky, kterou tady hodně doporučujete, dá se koupit v knihkupectvích nebo je nutné objednávat přes net.

díky za info

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
19.5.09 09:18

Adel já myslím že bys jí měla v pohodě koupit v knihkupectví. My jí tedy dostaly, ale myslím si že by neměl být problém jí koupit. U nás fakt vede, ty pohádky znám už nazpamět a Honzík mi je řekne DOSLOVA, tak jak to je psaný, už je taky zná :lol: , ale nic jinýho nechce, myslím že touto knížkou uděláš opravdu dobře.
Hezký čtení :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
19.5.09 20:42

Čtu malé už celkem dlouho, někdy mě „vyhodí“, že číst nechce, ale většinou si už o pohádku i řekne.
Teď zrovna čtu Brouka Pytlíka a musím říct, že se jí to líbí, vždycky ji ukážu i obrázky co tam jsou a popíšu jí, co tam je. Kapitoly jsou tam opravdu kratičké, takže někdy vezmu i dvě.
Pak jsem viděla v levných knihách knížku 365 pohádek na dobrou noc a tam jsou taky kratičké, mám ji doma nachystanou, ale ještě jsem ji nečetla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
10.6.09 12:30

richard scarry: rušný svět (The busy world of richard scarry

Ahojky, od 2 let mu čtu, jak píšou holky: Povídej, povídej pohádku. Je vážně super, bezva ilustrovaná, pohádky klasika, krátké jednoduché. Oblíbenou knížkou je od Richarda Scarryho: Ten dělá to a ten zas tohle (bohužel pouze najitou v knihovně a nemohu ji sehnat). A krtek od Milera. (Krtek a sněhulák, Krtek a auto atd..) Z leporel a pohádek je toho hodně, ale jestli jsem to pochopila, tobě jde spíše o klasickou knížku..

petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama