Koupit chodítko?

199
18.5.09 12:39

Koupit chodítko?

Ahoj, zvažuji jestli koupit toto chodítko..http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23356575&tab=0
Malý se krásně staví, snaží se ťapkat, tak si říkám, jestli by mu to nemohlo ke krůčkům..díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Gabika
18.5.09 12:43

teraz podľa mňa nie, keď sa ešte len stavia. Bude sa oň opierať a padať, ako mu to bude utekať dopredu…
Možno, keď bude starší a bude mať pevnejšiu chodzu? Neviem, potom je to ale zas zbytočné… Žiadne moje dieťa to nemalo, a prežili :-)

• Nahlásit
  • Citovat
13498
18.5.09 12:43

Ahoj
mame neco podobneho,mala si s tim hraje a ted jiz i pochoduje pres cely byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
18.5.09 12:47

Meli jsme neco podobneho a Jenik za tim capal uplne uzasne a bavilo ho to. Za sebe doporucuju. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
18.5.09 12:51

Mame hodne podobny, akorat z Quelle za 450 Kc :D A je to doted nejlepsi hracka. Fakt mu to k chozeni hodne pomohlo. Dostal ho v deseti mesisich, kdyz umel jenom stat a sedet. Byl stastnej, ze se s nim dostane, kam potrebuje, a nemusi slozite po ctyrech :) Neujizdelo mu, bud stal, neob ho tlacil, ale nikdy s nim neupad. Ze zacatku jsem ho teda hlidala, kdyz se s tim teprve ucil, ale pak uz se to naucil „ovladat“ a korigovat to tlaceni, takze super :) A dotedka si s nim hraje, ma to ruzny blbinky, vkladacky, mackatka, piskatka...... Fakt supr vec :) Doporucjuju !! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
18.5.09 12:53

Máme trochu jiný, M. ho dostal, když mu bylo necelých 10 měsíců a od té doby si s tím hraje furt - (viz metřík) :lol: :lol:
Ze začátku si nejdřív hrál s těma serepetičkama kolem, pak se stavěl a pak s tím chodil…
No teď už to rozebírá, lítá s tím po chodbě a furt je jedna z nejlepších věcí.
Nevím jak ho za cca půl roku předsvědčit, aby to půjčit malé sestřičce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
18.5.09 12:55

Jo a máme tohle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
dobrý je, že dá nastavit, že ty kolečka jsou ztuha, takže se dítě neopře a nerozplácne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
18.5.09 13:10

Díky moc, Danyelo dá se ještě koupit v Quelle? Ta cena je mnohem přijatelnější!! Tak jsem ho tam našla…je dobře stabilní???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
18.5.09 13:21

Ahoj, ja jen, ze zrovna vkladam holkam do diskuze fotku, tak ji sem dam taky :lol: 

Domca uz skoro 3 mesice krasne pochoduje kolem vseho, pousti se 1 rucickou, ale ze by sam stal nebo se snazil chodit, to ne :wink: (ne ze bych ho nutila, me to vyhovuje, ze jeste nechodi :lol: ).
Tak jsme mu choditko poridili, ze to vyzkousime, kdyztak na nem bude jen jezdit a odrazet se. No a od prvniho dne ho miluje, porad za nim pochoduje a tak podobne :lol: Takze za me doporucuju, i kdyz je fakt, ze se deti asi nauci chodit i bez nej :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
18.5.09 13:26

ZelvaVeruna: Tak jste mě přesvědčily, malému to objednám :D
Domča je šikulka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
18.5.09 13:32

Dekuji :wink:
A jeste kdyz objednas to co chces, ktere ma nejake ty zabavicky/blbinky, tak si s tim vyhraje podle me jeste dele.
U nas byli na navsteve dva 2leti kluci a asi pul hodiny si hrali s takovym tim kresilkem pro mimino (hlavne ze hrali medvedi a blikaly tam svetla :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
18.5.09 13:39
marketa1 píše:
Díky moc, Danyelo dá se ještě koupit v Quelle? Ta cena je mnohem přijatelnější!! Tak jsem ho tam našla…je dobře stabilní???
jj je stabilni, ani jednou se mi s nim neprevratil :) Fakt se s tim vyblbne :) Me tenkrat vyslo jeste na min, jen na nejakych 250, byla zrovna nejaka vanocni akce a mela jsem slevu n nakup 200 :lol: a za ty prachy teda naprosto vyborny.
http://www.quelle.cz/…18629338.jpg
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
18.5.09 16:37

podle mého taky záleží na podlaze v domě/bytě :) na kachle co máme doma bych si netroufla nic s kolečkama… rozplácl by se mi hnedka. naproti tomu na koberec, proč ne. Vojta teda nic takového neměl a jako vždy si pucánek pomohl sám :) „jezdil“ s takovým bobkem z ikei a pak chodil se židlí… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
18.5.09 17:52

Ahoj.Tak já koupila když mu bylo asi 7 měsícu a když se začal stavět sám tak za tim normálně capkal a máme i dlažbu i koberce!!!takže se nerozplácnul nikde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama