Reklama

Čtyřletý závislák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ademe2
Stálice 89 příspěvků 03.02.17 18:41
Čtyřletý závislák

Dobrý podvečer,
Mám syna, v červnu 4 roky. Je jedinacek. Posledních 14 dní doslova závislý na mamince :roll: Už kdysi jsme tímhle obdobím pocházeli ale přešlo. Od narození je zvyklý chodit jen k jedné babičce, u druhé babičky dodnes sám nevydrží. Poslední dny to ale graduje, a když potřebuji odejít, dělá šílene scény i s tatínkem. Dříve se těšil, jak si užije pohodový den s taťkou, protože samozřejmě dovolí více než maminka :mrgreen: Teď ale jak kdyby utlo a bez maminky nechce být. Začal se i dost vztekat, protestovat…docela mě to děsí, protože od září má nastoupit do školky :roll: Prostesty jsou i u zouvani bot, bundy, čepice…prostě řekne, že to neumí a tečka, nehneme s ním :oops: :zed: Snažíme se neustupovat, ale zlepšení zatím žádné…Procházel někdo s detmi tímhle obdobím ve věku 3-4r? :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 18:47

@Ademe2 já tím procházím se 4letým synem taky, je to hrůza, ale tak snad to jednou přejde. Náš prcek se taky dřív těšil, jak si užije den s tátou, dědou apod. Teď se milionkrát za den ptá, jestli přijdu, nikam nepůjdu apod. Je to vysilující…

Ademe2
Stálice 89 příspěvků 03.02.17 18:50

@mischelinka přesně…chodím na brigádu a už dva dny předem se mě ptá, jestli zůstanu doma. Když řeknu, že ne že bude s tatínkem, začne doslova rvat :roll:

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 03.02.17 19:18

Oblekani bych vyresila jednoduse - oblec se nebo jdu sama.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 19:23
@Ademe2 píše:
@mischelinka přesně…chodím na brigádu a už dva dny předem se mě ptá, jestli zůstanu doma. Když řeknu, že ne že bude s tatínkem, začne doslova rvat :roll:

jojo, stejné. Chodí do školky a i si pojišťuje, že v době, kdy bude ve školce, já nepůjdu do práce apod., že budu doma. Furt mě otlapkává, u nás je to asi i žárlivostí na sourozence, ale k nim se chová hezky a nevadí mu, když se jim věnuju apod. Těžko říct. Každopádně to neskutečně vysiluje.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 19:24
@omites píše:
Oblekani bych vyresila jednoduse - oblec se nebo jdu sama.

no, to jde jen někdy, ve chvíli, kdy někam spěcháme (což většinou), tak to nejde.

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 03.02.17 19:26
@mischelinka píše:
no, to jde jen někdy, ve chvíli, kdy někam spěcháme (což většinou), tak to nejde.

Nespechej, naplanuj si to a dej si na nej prostor. A pak trvej na svem. On to pochopi.
U nas byl proble s obouvanim botu… Tak za 3 dny to pochopil.

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 03.02.17 19:27

Mně teď tříletý syn při vyndávání z auta řekl „Mně se po tobě tak stýskalo, mámo…“, já na to, že jsem přeci jen vepředu řídila, a on „No právě, jsi byla tak hrozně daleko“ :mrgreen:

Ademe2
Stálice 89 příspěvků 03.02.17 19:27

@mischelinka náš jde do školky teprve od září a popravdě si to momentálně neumím ani trochu představit :roll:

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 19:29
@Ademe2 píše:
@mischelinka náš jde do školky teprve od září a popravdě si to momentálně neumím ani trochu představit :roll:

jako ve školce v pohodě, sice čas od času brblá, že chce být doma, se mnou apod. Ale je to závisláček odjakživa, jen se to poslední dobou vystupňovalo, takže jsem měla ze školky hrůzu, ale překvapivě v pohodě. Ale běda, jak chci někam večer jít a taky se pořád ujišťuje, že přijdu.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 19:30
@zrcadlo píše:
Mně teď tříletý syn při vyndávání z auta řekl „Mně se po tobě tak stýskalo, mámo…“, já na to, že jsem přeci jen vepředu řídila, a on „No právě, jsi byla tak hrozně daleko“ :mrgreen:
:mrgreen:

micta
Generální žvanilka 23355 příspěvků 03.02.17 19:31
@zrcadlo píše:
Mně teď tříletý syn při vyndávání z auta řekl „Mně se po tobě tak stýskalo, mámo…“, já na to, že jsem přeci jen vepředu řídila, a on „No právě, jsi byla tak hrozně daleko“ :mrgreen:

To je bobíček :srdce:

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 19:31
@omites píše:
Nespechej, naplanuj si to a dej si na nej prostor. A pak trvej na svem. On to pochopi.
U nas byl proble s obouvanim botu… Tak za 3 dny to pochopil.

my spěcháme pořád, hlavně ta rána jsou šílená, prvňáka prostě musím dopravit na čas do školy, k tomu mimino a protestující 4leťák, takže můžu plánovat jak chci, ale je to zbytečné

Ademe2
Stálice 89 příspěvků 03.02.17 19:32

@mischelinka kdyby ta skolka byla v pohodě, spadnul by mi kámen ze srdce :D Už si v nejhorších snech představuji ty ranní scény :oops: Tak u vás se ujišťuje, jestli maminka přijde, mě rovnou řekne, že nemůžu nikam jít… :mrgreen: :zed:

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 03.02.17 19:35
@Ademe2 píše:
@mischelinka kdyby ta skolka byla v pohodě, spadnul by mi kámen ze srdce :D Už si v nejhorších snech představuji ty ranní scény :oops: Tak u vás se ujišťuje, jestli maminka přijde, mě rovnou řekne, že nemůžu nikam jít… :mrgreen: :zed:

tak to tomu ujišťování předchází, že nikam nepůjdu, pláč, hysterie. A pak ujišťování

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama