Cukání/tepání v konečníku

22537
30.12.20 16:57

Cukání/tepání v konečníku

Zdravím,
mám zdravotní problém, cuká/tepe mi v konečníku, ale jen úplně na konci vespod, není to pořád, ale jen občas, teď byl měsíce klid a opět to začalo.
Anální sex dávno neprovozuji, protože z něj mám respekt, bolest je taková, že mi vystřeluje do zad, mám trochu problémy s bederní a krční páteří, vím o tom a cvičím na ni - občas, když mám klid, tak necvičím, přiznám se, že to dost flákám. To tepání jsem měla intenzivně i před rokem, taky v prosinci, ale někdy na začátku.
Máte někdo zkušenosti? Dnes jsem na seznamu četla o Martině Pártlové, že měla nezhoubný nádor tlustého střeva, tak jsem se začala bát. Co si o tom všem myslíte? Může to být od páteře? Jednou jsem od jednoho lidového léčitele slyšela, že od páteře, zvlášť od krční, může bolest vše kromě vlasů. Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2670
30.12.20 17:02

Myslim, že to bude Covid Klopčo, je to hrozně individualní. Každýho bolí něco jinýho. Mě bolely i vaječníky. Skvělá diskuze, doufam, že se to víc rozvine a pomůže to vyřešit tvůj problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25203
30.12.20 17:30

Jestli máš všechno v životě u zádele, tak je to jasný.
No a teď vážně můžou to být hemeroidy a nebo něco vážného. Odpověď ti dá jedině lékař

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 17:38

Roup dětský :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8549
30.12.20 17:39
@Královna Kosmíru píše:
Myslim, že to bude Covid Klopčo, je to hrozně individualní. Každýho bolí něco jinýho. Mě bolely i vaječníky. Skvělá diskuze, doufam, že se to víc rozvine a pomůže to vyřešit tvůj problém.

Me lehce cukaji varlata. Mam si sam vyhonit nebo rict manzelce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
30.12.20 17:41
@Cenarius píše:

Uřezat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
30.12.20 17:42

@Cenarius Ty nějakou máš?? Jsi tady pořád, spíš si urovnej vztahy a s varlatama jdi k doktorovi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2670
30.12.20 17:48
@Cenarius píše:
Řekni manželce samozřejmě a pak napiš jaký to bylo
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
30.12.20 18:40
@Vanda 2 píše:
@Cenarius Ty nějakou máš?? Jsi tady pořád, spíš si urovnej vztahy a s varlatama jdi k doktorovi :think:

a proč by ji neměl/nemohl mít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
30.12.20 20:53

Ahoj, tyhle bolesti mam, kdyz se mi podrazdi chronicka analni trhlinka a mam i vnitrni hemeroidy…
Zajdi si k praktickymu lekari, budes mit jistotu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 17:54

Můžou to být např. Hemeroidy, nebo analni fissura (trhlinka) s obojím mám zkušenosti. Doporučuji navštívit lékaře a ten vás posle nebo udělá vyšetření, alespoň pro klid. Ať je vše v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat