Čůrání syna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.9.21 09:23

Čůrání syna

Ahoj všichni!!!
Chci se Vás všech zeptat jak dáváte nebo jste dávali čůrat syna, vždy se buď počůrá nebo počůrá mě. Jsou mu 3 roky a půl.

Příspěvek upraven 18.09.21 v 09:42

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1712
18.9.21 09:40

@admin Jupí, konečně jsem si to mohl taky zkusit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34416
18.9.21 09:45
@fera21 píše:
@admin Jupí, konečně jsem si to mohl taky zkusit!

no ovšem zásadní chyba bylo necitovat, ještě to vypiluj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 09:48

Normálně jsem se zeptala, mohu se zeptat co jsem porušila, abych to mohla změnit? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
1712
18.9.21 10:02
@vokishka píše:
no ovšem zásadní chyba bylo necitovat, ještě to vypiluj :mrgreen:

Udávám poprvé v životě :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34416
18.9.21 10:06
@fera21 píše:
Udávám poprvé v životě :(
:) jo, jde jen o to, že už je ten první příspěvek upravený, takže ty to sice nahlásíš v té horší formě, ale ostatní už si nepočtou a vidí upravenou verzi. Byl to ode mě jen takový vtípek :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
18.9.21 11:14

Kromě nasměrování pindíka dopředu jsem ho celého naklonila dopředu, já stála za ním a myslím, že se tělem opřel o moji paži. Ten dotaz mi nepřijde nijak hrozný, taky jsem řešila, jak na to, aby neměl počůrané oblečení. :nevim: Od doby, co to zvládá sám, se taky musí vypnout, nasměrovat víc kupředu. Taková zdánlivá blbina, ale když ten čůrací přistroj není půl metru dlouhý, jen pár cm, pod kterými jsou stažené kalhoty. :mrgreen: Hodně štěstí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 14:55

@Petule030 no on když dlouho sedí a pak jde čůrat, tak mu to čůrá všude a vždy si počůrá kalhoty nebo boty, někdy i mě. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4108
18.9.21 15:17
@Anonymní píše:
@Petule030 no on když dlouho sedí a pak jde čůrat, tak mu to čůrá všude a vždy si počůrá kalhoty nebo boty, někdy i mě. :lol:

Tak budeme brát vážně tenhle dotaz - mmch já měla úplně stejný problém s prvním synem. A řešení je holka jednoduché - kluk se při čůrání musí prostě trochu předklonit (předpokládám, že sedí na nočníku na holku). Pak to bude téct tam, kam má ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
18.9.21 18:48
@Anonymní píše:
@Petule030 no on když dlouho sedí a pak jde čůrat, tak mu to čůrá všude a vždy si počůrá kalhoty nebo boty, někdy i mě. :lol:

Tak teď nevím, čůrá v sedě nebo ve stoje? V sedě na nočníku je dobré, jak píše modesta, predklonit, aby to směřovalo dolů. Může si ho i trochu přidržet dolů. Pokud ve stoje a stejně to teče do všech stran, možná má trochu slepenou předkožku a to bys ho mohla před čůráním naučit, aby tu předkožku malinko vytáhl přes žalud. Kdysi jsme vedli mezi přáteli diskuzi a překvapilo mě, že to tak někteří chlapi dělají a se synem jsem pochopila proč. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 22:55

@Petule030 Čůra ve stoje. Zkusíme tu předkožku ohrnout.

• Citovat
  • Nahlásit
14
19.9.21 10:00

U nás byla také moč všady jenom ne v záchodě. Stříkalo to mimo záchod, na stažené kalhoty… Potom mi kamarádka poradila, abych malému stáhla předkožku, není nutné to dělat až dolů pod žalud, ale opravdu stačí jenom obnažit tu dírku, kudy čůrá. A bylo po problému a navíc mu pod předkožkou nezůstávala ta kapka moči, která končila se slipkách. K večeru a v létě i dříve už to bylo cítit těch pár kapek za celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat