Dítě olizlo eukalyptovy olej

20
16.9.21 12:35

Dítě olizlo eukalyptovy olej

Ahoj maminky prosím Vás. Malá 17 měsíců mi sbalila lahvičku s eukalyptovym olejem. Jen jsem se na chvilku ohla jinam. Bylo povolené víčko a lizla si. Ne moc. Vyplazovala jazyk jako že hořký. Vyplachla jsem ji pusinku a napila se. Mám plašit? Je to přírodní produkt. Mám ho do aromalampy na rýmu. Jsem histericka prvomatka.
Dekuju děvčata. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11443
16.9.21 12:44

Nic se nestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
16.9.21 12:44

Já bych neplašila, je to hnusný, určitě to nepolkla. Ať si pořádně kloktá a hodně se napije a bude dobrá :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
16.9.21 12:50

Nemělo by se nic stat ;) Vůbec se neboj. Maximálně se pokadí, jestli toho olizla víc :P urcite ji to nechutnalo ;) nebyla to naštěstí žádná chemikálie. Příště vše zavřít než to spustíš z očí..savo nebo něco takového by bylo horší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
16.9.21 14:15

Ses si jista, ze nic nepolkla? esenciální oleje jsou dost toxické uz v par mililitrech. Ze je to prirodni neznamena, ze to muze do pusy.
Přečti treba tady, je to vypsane laicky. Zrovna eukalyptus je dost rizikovy.
https://prima.iprima.cz/…hrozi-otrava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
16.9.21 14:27

Dekuju maminky.
Bylo to zavřený, jen jak to bylo povoleny a opatlany to víčko. Určitě to nebyl lok. Spíš oliznuti.
Ten poslední příspěvek mě Teda vyděsil ale malá je v pohodě. Nic ji není. Tak budu sledovat a dyztak zajedeme na pohotovost. 😑 Pane bože.. No už je to z dohledu.

:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
18.9.21 13:08

V případě otravnebo podezření na ne je info linka toxikologickeho centra. Měla by byt on-line.
224 91 92 93 nebo 224 91 54 02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat