Jak naučit dítě čůrat venku

16.9.18 21:47

Čurani venku 23m

Ahojky, mám syna 23mesicu doma krásné chodí curat a kakat má nocnik, ale venku nechce svléknu mu teplacky a vyndam pindika a nechce.. i když říká čiš.. říkám mu kytičky mají žízeň koukni jak jsou suché ???? ale nejde to mate nějaký jiný fígl jak naučit malého venku curat? dekuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
113
16.9.18 21:53

Muj syn, 22 mesicu, taky takto nehce. Cura venku do lahve nebo ze ho drzim v sedu jako starsi segry nebo svlecu a sam si drepne a cura v sede (ovlivnen tim, ze ma segry 3 a 4 roky) + vozim nocnik pro pripad kadeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.18 21:58
@Ivanas85 píše:
Muj syn, 22 mesicu, taky takto nehce. Cura venku do lahve nebo ze ho drzim v sedu jako starsi segry nebo svlecu a sam si drepne a cura v sede (ovlivnen tim, ze ma segry 3 a 4 roky) + vozim nocnik pro pripad kadeni.

Ta láhev mě tedy nenapadla ,zkusím dekuji za radu :) nechce se mi kvůli tomu dávat plenku když doma chodí na nocnik ..spíše mu nechci plést hlavu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
16.9.18 22:02

Dala bych vycurat jako holcicku, to taky nejde? A to se pocura nebo jak to resite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
16.9.18 22:03

Lahev je super, protoze muze byt vyuzita temer kdekoliv, v mhd, vlaku, obchode, u lekare…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8339
16.9.18 22:05

Resila jsem uplne to same, koupila jsem mu detsky pisoar a naucil se hned druhy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.18 22:06
@hapolda píše:
Dala bych vycurat jako holcicku, to taky nejde? A to se pocura nebo jak to resite?

Obcas se pocura,a když jedeme s kočárem bereme nocnik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747

@Lenísek 1989 Starší to okoukal od táty. Trénovali doma do wc, protože venku taky nechtěl. Mladší se opičí po starším bráchovi, tak to má manžel tentokrát bez práce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@florenc píše:
Resila jsem uplne to same, koupila jsem mu detsky pisoar a naucil se hned druhy den.

Máme objednány tak snad bude také tak šikovný :) jako ten Vás

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
16.9.18 22:09

Já radim počkat. Mám stejně staryho kluka, venku taky často cura do gati, ale posledních pár dní je to čím dál častěji na trávu. On to pochopí, nepletla bych ho plinkou a už vůbec neucila na curani do láhve. Ještě tak držet jak holku, ale ani to bych nedělala. Vždyť je malej, dej mu čas a uvidíš, že za chvíli to pochopí. Měla jsem to tak u obou kluků, starší to pochopil rychleji, mladšímu to trvá dál, ale neznamená to, že budu dělat psi kusy a učit ho na nějaké nesmysly. To radši na křížové situace nasadil plinku, vždyť i tu mu můžeš sundat a dát ho vycurat, mít plinku neznamená curat do ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5067
16.9.18 22:29
@Lenísek 1989 píše:
Ta láhev mě tedy nenapadla ,zkusím dekuji za radu :) nechce se mi kvůli tomu dávat plenku když doma chodí na nocnik ..spíše mu nechci plést hlavu :)

Ona se mu ta hlava nepoplete, deti velmi dobre rozlisuji, kdy maji plenku a kdy ne a co to znamena…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
16.9.18 22:45
@Ivanas85 píše:
Lahev je super, protoze muze byt vyuzita temer kdekoliv, v mhd, vlaku, obchode, u lekare…

To jako nechas dite curat do lahve vsude kde si vyjmenovala? 8o To je docela nechutny musim rict. A vubec nechapu, proc by treba u dr mel kluk curat do lahve, tam jsou snad zachodky, stejne jako ve vlaku nebo nakupaku, z mhd jde vystoupit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
17.9.18 12:20

@Gorlami
Ano, vzdy uprednostnuji wc, popr.nekde u stromu. Bohuzel to mame komplikovanejsi s ohledem na hendikepy starsich deti. Mame specialni vuz/kocar, ktery vyuzivame. Potrebujeme bezbarierovy pristup, bezbarierove toalety, vytahy… Ne vsude to je.
Ja za sebe jsem spokojena, ze si umime poradit.
Vic to rozvadet nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5067
17.9.18 13:24

@Ivanas85 Ja to proste resim tak, ze pokud potrebuje syn curat nekde, kde to nejde, dam mu na to vycurani plinku. Chape to moc dobre, kdy ji ma a kdy ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat