Jak naučit dítě čůrat venku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 16.09.18 21:47
Čurani venku 23m

Ahojky, mám syna 23mesicu doma krásné chodí curat a kakat má nocnik, ale venku nechce svléknu mu teplacky a vyndam pindika a nechce.. i když říká čiš.. říkám mu kytičky mají žízeň koukni jak jsou suché ???? ale nejde to mate nějaký jiný fígl jak naučit malého venku curat? dekuji za odpověď

Reakce:
Ivanas85
Kecalka 113 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 21:53

Muj syn, 22 mesicu, taky takto nehce. Cura venku do lahve nebo ze ho drzim v sedu jako starsi segry nebo svlecu a sam si drepne a cura v sede (ovlivnen tim, ze ma segry 3 a 4 roky) + vozim nocnik pro pripad kadeni.

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 16.09.18 21:58
@Ivanas85 píše:
Muj syn, 22 mesicu, taky takto nehce. Cura venku do lahve nebo ze ho drzim v sedu jako starsi segry nebo svlecu a sam si drepne a cura v sede (ovlivnen tim, ze ma segry 3 a 4 roky) + vozim nocnik pro pripad kadeni.

Ta láhev mě tedy nenapadla ,zkusím dekuji za radu :) nechce se mi kvůli tomu dávat plenku když doma chodí na nocnik ..spíše mu nechci plést hlavu :)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 16.09.18 22:02

Dala bych vycurat jako holcicku, to taky nejde? A to se pocura nebo jak to resite?

Ivanas85
Kecalka 113 příspěvků 3 inzeráty 16.09.18 22:03

Lahev je super, protoze muze byt vyuzita temer kdekoliv, v mhd, vlaku, obchode, u lekare…

florenc
Echt Kelišová 8039 příspěvků 16.09.18 22:05

Resila jsem uplne to same, koupila jsem mu detsky pisoar a naucil se hned druhy den.

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 16.09.18 22:06
@hapolda píše:
Dala bych vycurat jako holcicku, to taky nejde? A to se pocura nebo jak to resite?

Obcas se pocura,a když jedeme s kočárem bereme nocnik

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 16.09.18 22:06

@Lenísek 1989 Starší to okoukal od táty. Trénovali doma do wc, protože venku taky nechtěl. Mladší se opičí po starším bráchovi, tak to má manžel tentokrát bez práce :lol:

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 16.09.18 22:06
@florenc píše:
Resila jsem uplne to same, koupila jsem mu detsky pisoar a naucil se hned druhy den.

Máme objednány tak snad bude také tak šikovný :) jako ten Vás

chaela
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 2 inzeráty 16.09.18 22:09

Já radim počkat. Mám stejně staryho kluka, venku taky často cura do gati, ale posledních pár dní je to čím dál častěji na trávu. On to pochopí, nepletla bych ho plinkou a už vůbec neucila na curani do láhve. Ještě tak držet jak holku, ale ani to bych nedělala. Vždyť je malej, dej mu čas a uvidíš, že za chvíli to pochopí. Měla jsem to tak u obou kluků, starší to pochopil rychleji, mladšímu to trvá dál, ale neznamená to, že budu dělat psi kusy a učit ho na nějaké nesmysly. To radši na křížové situace nasadil plinku, vždyť i tu mu můžeš sundat a dát ho vycurat, mít plinku neznamená curat do ní.

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 16.09.18 22:29
@Lenísek 1989 píše:
Ta láhev mě tedy nenapadla ,zkusím dekuji za radu :) nechce se mi kvůli tomu dávat plenku když doma chodí na nocnik ..spíše mu nechci plést hlavu :)

Ona se mu ta hlava nepoplete, deti velmi dobre rozlisuji, kdy maji plenku a kdy ne a co to znamena…

Uživatel je onlineGorlami
Závislačka 3245 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 22:45
@Ivanas85 píše:
Lahev je super, protoze muze byt vyuzita temer kdekoliv, v mhd, vlaku, obchode, u lekare…

To jako nechas dite curat do lahve vsude kde si vyjmenovala? 8o To je docela nechutny musim rict. A vubec nechapu, proc by treba u dr mel kluk curat do lahve, tam jsou snad zachodky, stejne jako ve vlaku nebo nakupaku, z mhd jde vystoupit…

Ivanas85
Kecalka 113 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 12:20

@Gorlami
Ano, vzdy uprednostnuji wc, popr.nekde u stromu. Bohuzel to mame komplikovanejsi s ohledem na hendikepy starsich deti. Mame specialni vuz/kocar, ktery vyuzivame. Potrebujeme bezbarierovy pristup, bezbarierove toalety, vytahy… Ne vsude to je.
Ja za sebe jsem spokojena, ze si umime poradit.
Vic to rozvadet nechci.

Limi123
Závislačka 3658 příspěvků 17.09.18 13:24

@Ivanas85 Ja to proste resim tak, ze pokud potrebuje syn curat nekde, kde to nejde, dam mu na to vycurani plinku. Chape to moc dobre, kdy ji ma a kdy ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >