cvičení

Anonymni
7.1.04 21:44

cvičení

Dobry vecer, hledam cviceni pro tehotne na Praze 9, nejlepe na Proseku, ve Kbelych nebo Cakovicich. Muzete mi prosim nektera dat tip. Na internetu jsem nic nenasla. Mockrat dekuji.Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.04 21:55

cvičení

Bydlím sice v jižních Čechách, ale cvičení pro těhotné bývá také organizováno přímo v porodnicích, zkus to třeba tam. Mívají to na starosti některé porodní asistentky.

Měj se Laskonka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.1.04 11:11

cvičení

Já jsem taky z Proseka a chodím cvičit do Letňan do Sqoash centra Modrý svět (agentura Housenka) :-D Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.1.04 19:25

cvičení

Diky moc za tipy. Shanim to pro „neinternetujici“ kamaradku, tak si snad vybere. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
8.1.04 22:54

cvičení

Ahoj, ja jsem chodila plavat do DUA (cvicit se da ve vode, je to docela makacka), kurzy porada i agentura Motylek v Letnanech.

Mozna tam bude i cviceni…

Ahoj Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.1.04 10:31

cvičení

Ahoj, já jsem s Kralup ,ráda bych chodila cvičit nebo plavat , ale nic jsem nesehnala , Můžete mi prosím poradit , mockrát děkuji Veronika.

• Nahlásit
  • Citovat
26.5.14 07:29

HIIT a těhotenství

Zdravím ty kdo cvičí HIIT!!!
Zeptám se: Cvičím HIIT, ale chci mít druhé dítě, do kdy cvičit? Je to dost náročné, mám přestat hned jak to zjistím (z počátku to ani ještě nemusím vědět, že jo)? Nemáte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama