Inseminace-kdo byl úspěšný???

Anonymni
7.1.04 18:40

Ahojky snažilky, dnes jsem byla v Iscaru na první inseminaci.Provedli mi ji v mém přirozeném cyklu, zatím jen s jednou injekcí Pregnylu v pondělí večer.Chci se zeptat, kdo z vás má s inseminací zkušenosti,asi není moc velké procento úspěšnosti na první pokus???Děkuji všem za informace.

hajkova.jarka@seznam.cz Moc děkuji , pa Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.1.04 19:10

Vím o několika případech povedených IUI. Já jsem ovšem měla 6× IUI neúspěsně a mimi se mi narodilo po I.IVF

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
454
7.1.04 22:24

Ahojky,

neházej flintu do žita…já jsem úspěšná IUI. Ale fakt je, že až na 2.pokus. JEnže ten první mám pocit, že byl trochu odfláknutý, doktorka transferovala jen tak mezi řečí. Naštěstí ten druhý dělal přímo vedoucí lékař na CAR U Apolináře,předem si prohlídnul na UZ, na které straně mám největší úrodu ;-) a pak taťku ve stříkačce transportoval přímo tam.Pak jsem ještě pět minut ležela, aby mi nic neuteklo a bylo počato :o .Před tím jsem užívala „jen“ Clostylbegyt, byla to jen zlouška, vlastně jsem se připravovala na IVF.

TAkže si myslím, jestli se výkonu náležitě věnovali, mohl by vyjít i pokus první.

Držím palce Klára

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: klaraja dne 07-01-2004 22:26 ]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
8.1.04 06:41

Čauky,

já mám za sebou také úspěšné IUI. Jezdili jsme do Pronatalu. První pokus se nepovedl, ale druhý byl úspěšný a teď jsem v 18tt. Nebylo to ale v přirozeném cyklu, dostala jem homonální injekce.

Držím ti palce, aby se zadařilo i u vás.

Čauky Simčík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.1.04 17:52

Moc děkuji za odpovědi, hlavně Klárce a Simčíkovi,vidím, že byl někdo na IUI úspěšný.Mějte se moc hezky a držte mi palečky.Jarka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama