Cvičení a kojení ? Dětské cvičení Most?

32
30.12.04 11:01

Cvičení a kojení ? Dětské cvičení Most?

Ahojky,

to jsem zase já :D :D
Nemáte někdo zkušenosti se cvičením když kojíte? Ráda bych zašla alespoň jednou týdně na hodinku na taebo, po kterém mám vždycky jazyk na vestě, ale mám strach, aby to nemělo negativní vliv na kojení. ( při fyzické námaze se může změnit chuť mm) na druhou stranu si ale říkám, že hodinka jednou za týden by snad škodit nemusella 8O :?:

A ještě jedna otázka: existuje nějaké cvičení už s takhle malými dětmi?( čtyři měsícce) A jestli ano, nevíte, jestli to funguje i někde v Mostě??

Díky, Kimi

P.S: mám net teprve krátce, takže na vás teď musím vychrlit všechno, co mi celé čtyři měsíce leželo v hlavě :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

45
30.12.04 18:18

Ahoj Kimi,

myslím si, že to cvičení mm určitě neuškodí. Prý se během cvičení sice do mm uvolňuje kyselina, která mm pak trochu změní a některým miminkům nemusí potom chutnat, a proto se doporučuje nakojit před cvičením.
My jsme ze žatce, takže v Mostě o cvičení nevím. Jediné, co vím tak u Vás funguje plavání miminek od 6m. K nám chodí na soukromo „učitelka“ na plavání a je to moc fajn. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
30.12.04 18:34

Ahoj,
chodila jsem na břišní tance, hodina a půl 1× týdně, žádné flákání a problémy s kojením jsem nezaznamenala. Normálně si udělej čas sama na sebe a zlepšuj kondici. :)

D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1460
31.12.04 09:40

Ahoj Kimi!

Při rychlém zátěžovém cvičení se do mléka kyselina mléčná a škodliviny, které má maminka v těle. Cviční se doporučuje, ale spíš mírnějšího charakteru. Nedoporučuje se třeba posilovna nebo spinink. Já chodím 1× týdně na aerobic spojený s Pilatesem. Nakojím, jdu (mám to 10 minut od domu), prvních 10 minut je aerobic, pak cvičení na karimatce. Je podobné třeba kalanetice nebo posilovacímu cvičení, jako je v Buď fit s Českou televizí. Po příchodu domů většinou ještě kojím. Při mírnější cvičení a odstupu při kojení se do mléka dostane jen nepatrné množství.

To Buď fit si nahrávám, občas si s ním zacvičím. Mám tam hudbu a cviky, nemusím nic vymýšlet. ČT 1 13:30 po - čt, v repríze ČT 2 6:10 út - pá, trvá 8 minut.

Cvičit se může denně, nejlépe posilovní břišních a prsních svalů. Nej se donutit, že?! :o)

Na břišní tance bych chodila hned, musí to být skvělé…

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
wej
579
31.12.04 10:05

Ahoj,

taky se snažím trochu cvičit alespoň podle Buď fit s Čt, ale teď jsem koukala do programu a od ledna jsem ho už nenašla. Nevíte jestli už to skončilo nebo to jen přesunuli? Už jsem si na to docela zvykla.
Ahoj Maruš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama