Cvičení pro těhotné - Ostrava 2016

1720
30.5.16 08:41

Cvičení pro těhotné - Ostrava 2016

Ahoj holky, prosím o radu. Googlím už pěkně dlouho a nic. Jsem teď přelom 13 a 14tt. Chtěla jsem s nějakou aktivitou a cvičením počkat do ukončení 1. trimestru.
Jsem z Ostravy a když hledám nějaké cvičení pro těhu - např. jógu, tak všechny kurzy na léto končí. Nevíte o něčem, kde by se dalo cvičit - např. ta jóga, pilates nebo cvičení s balóny.
Nejlépe centrum, Mar. Hory nebo Jih?

Děkuji za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
30.5.16 08:43

@Sinquinita na léto to vždy končí. Jinak např gravijoga je v Akordu, centru pořádá kurzy lotos atd.. ale v létě nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.5.16 08:51

@martina.se Děkuji. Tak to vidím, že budu cvičit sama podle youtube :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
30.5.16 09:04

@Sinquinita :mrgreen: a tak ještě máš čas, že.. v září asi zase bude cos v akordu a pod.. co se koná v lese, to je vesměs kočárky, šátky a pod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.5.16 09:13

@martina.se Jojo, čas je. Jen jde o to, že jsem byla zvyklá se hýbat a teď skoro tři měsíce nic…jenom kynu :lol: Tak jsem chtěla někde nějaké protážko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
30.5.16 09:14

@Sinquinita cvičení pro těhotné v mateřském centru fitbaby, vede ho Marcela Kantorová. Náplň je lehké posilování, protažení, nácvik uvolnění pánevního dna, cvičení s míči a na závěr relaxace. Při koupi pernamentky zvýhodněná cena. Jsem tam velmi spokojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
30.5.16 09:15

@Jeffa Děkuji za tip. Kouknu na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
30.5.16 09:20
@Sinquinita píše:
@martina.se Jojo, čas je. Jen jde o to, že jsem byla zvyklá se hýbat a teď skoro tři měsíce nic…jenom kynu :lol: Tak jsem chtěla někde nějaké protážko…
:mrgreen: jasné, to chápu.. přes to léto je celkem mrtvo.. ještě mrkni na nabídku porodnic, oni taky mívají cvičení ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
30.5.16 09:25

I v nemocnicích mívají přes léto výpadek. Chodila jsem teda do FN na polikliniku na cvičení a plavání, ale haluzoidně jsem vždycky otěhotněla v létě, takže jsem chodila podzim - jaro. :D
Omrkni všechno co jde, mateřská centra, možná někde něco přes léto bude, ale spíš ne a budeš muset jen sama, procházky, plavání..a počkat do září. Na těhotenské cvičení jsem chodila až úplně do porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
30.5.16 15:16

V Imperialu je v úterý dopoledne cvičení v bazénu, ale jestli bude i v létě, netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.16 20:56

Zdravím. Chodím do cvičení pro těhotné od 18. tt k porodní asistentce Marceli Kantorové v Ostravě-Zábřehu. Cvičení probíhá během celého roku, každé pondělí, a volná místa jsou, protože nás začíná postupně ubývat a zároveň přibývat:) http://www.kurzyprorodice.cz
Jsem velice spokojená, při první návštěvě mě čekalo vřelé uvítání. Hodinová lekce cvičení je uzpůsobená všem těhotným v jakémkoli týdnu těhotenství. Cvičení zahrnuje cviky na míčích, cvičení s overbally, posilovací cviky s gumičkami, lehké posilování s vlastní váhou těla, posilování pánevního dna… Během cvičení je nám vše vysvětlováno. Probíhá i debata na jakékoli téma během těhotenství, porodu, ale i z běžného života s Marcelou i s ostatními maminkami z kurzu. Nyní jsem ve 33. tt, a stále kurz navštěvuji, maminky se tam drží do poslední chvíle. Díky cvičení se cítím fit a stále v kondici. Na konci cvičení vždy probíhá relaxace, kdy při příjemné tiché hudbě a hlasu Marceli se uvolníme a odpoutáme se od všednodenních starostí. Cvičení s Marcelou mohu jen vřele doporučit. :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
9.10.16 17:23

@deniska.1986 Ahoj, já jsem nad tím dlouho přemýšlela, ale díky za Tvůj přispěvek - mě to předsvědčilo :) jdu se přihlásit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.16 08:51

Super :) Budeme se těšit.
:palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
10.10.16 09:04

@deniska.1986 Už jsem přihlášená, tak jsem teda zvědavá :) děkuji za tip…taky se těším!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
16.11.16 20:28

@Tentatio Já jsem už v 37tt, tak už to asi nemá smysl. Ale možná Vaše info poslouží dalším kočkám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama