Reklama

Golfky Cybex Callisto nebo I'coo Pluto

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta80
Hvězda diskuse 39631 příspěvků 07.04.11 11:06
cybex calisto nebo i coo pluto

potřebuju zkušenost těch co už tyto kočárky máte doma. ted máme inglesinu zippy a nemůžu jí niv vytknout ale i tak ej prodávam :mrgreen: . Ráda ybch změnu a nejvíc se mě líbí tyhle http://www.detskyruzek.cz/…o_pluto_2011 a nebo http://www.detskyruzek.cz/…allisto_2011. U cybexu je ejdiná výhoda ta spojená rukojet ale slyšela sjem že je docela úzký sedák což by asi byl problém. Tak jaký z těchto dvou bude lepší, jde mě i o jízdní vlastnosti, nerada bych šla kvalitou z inglesiny dolů :-? . nebo můžete poradit i jiný ale do ceny 6-7 000.

Jak maminky hodnotí Cybex Callisto

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 07.04.11 11:25

Markétko, ten I'coo Pluto vypadá suprově :wink: , taky hledám aktuálně nové golfky, ale je to jediný obchůdek, kde uvádí šířku sedu 40 cm, všude jinde ***píší 23 cm *** :nevim: , což je tedy šíleně UZOUČKÉ.
Těch 40 cm by bylo suprových :wink:

Naga
Kecalka 113 příspěvků 07.04.11 11:45

ahoj, mám cybex callisto a max.spokojenost. měla jsem už pár kočárků, ale s tímhle jsem se úplně nejvíc spokojená a úzký mi vůbec nepřijde…

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 07.04.11 11:49
Naga píše:
ahoj, mám cybex callisto a max.spokojenost. měla jsem už pár kočárků, ale s tímhle jsem se úplně nejvíc spokojená a úzký mi vůbec nepřijde…

Mohla bys mi poměřit lůžko - šířku, délku a výšku madla :?: Moc děkuji :kytka:

t.lucka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 07.04.11 13:04

Ahojky, právě chci kupovat golfky, a rozhoduju se přešně mezi těmito… byla jsem je omrknout a I´coo Pluto jsou úžasné, skvěle jezdí a jsou opravdu prostorné a hlavně pevné, ale nedají se zaaretovat přední kolečka a taky nejsou ta přední kolečka odpružená (což asi nevadí) a Cybex na obrázku vypadají perfektně, ale v reálu jsem z nich byla docela zklamaná, přišli mi takové „lacině udělané“, ale zase mají výhodu v úplném lehu a v té spojené rukojeti. Ale viděla jsem model 2010, tak chci ještě někde vypídit ten letošní model, třeba bude lepší.

Markéta80
Hvězda diskuse 39631 příspěvků 07.04.11 14:07
t.lucka píše:
Ahojky, právě chci kupovat golfky, a rozhoduju se přešně mezi těmito… byla jsem je omrknout a I´coo Pluto jsou úžasné, skvěle jezdí a jsou opravdu prostorné a hlavně pevné, ale nedají se zaaretovat přední kolečka a taky nejsou ta přední kolečka odpružená (což asi nevadí) a Cybex na obrázku vypadají perfektně, ale v reálu jsem z nich byla docela zklamaná, přišli mi takové „lacině udělané“, ale zase mají výhodu v úplném lehu a v té spojené rukojeti. Ale viděla jsem model 2010, tak chci ještě někde vypídit ten letošní model, třeba bude lepší.

Tak sjme hned pohledala a tady píšou že sjou kolečka otočná ale jdou zaaretovat http://www.detskyruzek.cz/…o_pluto_2011. To by bylo i docela zvláštní ne kdyby to nešlo :-? , to by byl docela problém protože já jezdím jedině s napevno. U cybexuu mě docela překvapily i ty barvy, na netu jsou jiné a v reálu taky a u nás nemají ani jeden abych viděla :-? . ještě mam čas, ted budu posílat na dobírku sporták a až přijdou peníze tak mam dovoleno si koupit nové a snad ty naše brzo prodam :-)

t.lucka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 07.04.11 15:13
Markéta80

No mě to bylo divné, že by zaaretovat nešli, no ale každopádně jsme nepřišli na to jak se to dělá…některé věci na tom Plutu jsou trochu složitější…třeba nad sklápěním nožní opěrky jsme strávili asi 15 minut než jsme na to přišli :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 39631 příspěvků 07.04.11 15:55
t.lucka píše:
No mě to bylo divné, že by zaaretovat nešli, no ale každopádně jsme nepřišli na to jak se to dělá…některé věci na tom Plutu jsou trochu složitější…třeba nad sklápěním nožní opěrky jsme strávili asi 15 minut než jsme na to přišli :lol:
:mrgreen: :mrgreen: , já an to koukala na You Tube a právě se mě líbí že je takový bytelný. Docela mě to štve že tady u nás mají amx ty levný a že prý ty dražší neobjednávají :-? , je fakt že inglesiny sjem taky neviděla na živo a jsou super :-D

t.lucka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 07.04.11 17:40

Jako co se týče bytelnosti a jízdních vlastností, tak je I´coo pluto v téhle cenové kategorii jednička. Hrozně se mi líbily i Peg perego Sí, ale to je strašně nestabilní…jsem s tím trochu zatřásla a bala jsem se, že se to rozsype (cybex na tom byl líp ale ne o moc), to I´coo se ani nehnou asi fakt půjdu do nich…jsem sama sebe přesvědčila :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 39631 příspěvků 07.04.11 17:54
t.lucka píše:
Jako co se týče bytelnosti a jízdních vlastností, tak je I´coo pluto v téhle cenové kategorii jednička. Hrozně se mi líbily i Peg perego Sí, ale to je strašně nestabilní…jsem s tím trochu zatřásla a bala jsem se, že se to rozsype (cybex na tom byl líp ale ne o moc), to I´coo se ani nehnou asi fakt půjdu do nich…jsem sama sebe přesvědčila :mrgreen:

no tak mam asi vybráno :mrgreen: . jaký tam měly barvy, asi půjdu do hnědé, líbila yb se mě i ta modrá ale dle fotek mě přijde až moc svítivá :-? . teda na první pohled zaujala ta zelená ale to by se blbě ladilo s oblečenim a hlavně musim koupit i madlo a možná i nějakou podložku od pinkie :mrgreen: . hlavně že sjem si enchala šít do inglesiny novou ale ta do ětchto bude malá protože si ymslim že budou větší :-D . někdo říká že t je kočár do obchodáků :-? ,, mylsíš že zvládne trošku terén, ymslim dlažební ksotky a pod. inglesina zvládla i les :mrgreen:

Naga
Kecalka 113 příspěvků 07.04.11 21:00

Mohla, ale až zítra, ju?teď už se mi do auta nechce :lol:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 08.04.11 10:26

no, na pluto jsem nečetla moc dobré recenze.. je poměrně těžké a kvůli tomu se hůře ovládá.. :(
naproti tomu mám doma calisto, má 32 cm šířku sedáku, což má dneska leckterý sporťák.. zádovka je dlouhá dost pro tříletého metr vysokého a 16kg vážícího kluka..
ovládá se bezvadně jednou rukou, kola jsou odpružená (dost na golfky), má super překlápěcí a prodlužitelnou stříšku, potah je UV50+, ..

za mě z těch dvou jednoznačně callisto!! vozím v něm miminko a jsem spokojenná..

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 08.04.11 10:29

t.lucko, určitě nejsou cybexy „lacině udělané“, nejsou těžké, ale jsou bytelné!
a kol 2011 je homologovaná podle US norem, takže mají i certifikovanou nosnost 22.5kg :palec: ¨
nová kol má ještě lepší stříšku, prodloužitelnou celou, nemá ten kšiltík, ale rozepínací boudičku..

t.lucka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 08.04.11 10:46
nataša

Já jsem si Pluta otestovala a jezdí skvěle…co se tyká těch cybexů, tak jsem jen komentovala to, co jsem viděla a ozkoušela, ale taky jsem zmiňovala, že to byla loňská kolekce…takže doufám, že bude někde k vidění kol. 2011 a že mě přesvědčí o opaku :wink:

t.lucka
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 08.04.11 10:47
nataša

a co se týká té váhy, tak pluta a i ty calista jsou zhruba stejně těžké…alespoň podle mě a mého manžela…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >