Cybex Solution Q2-fix Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tercovka
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 09:52
Cybex Solution Q2-fix Plus

Dobrý den, prosím o Vaše zkušenosti s touto sedačkou a kdyby měl někdo nějaké testy na ni k dispozici, tak by to bylo úplně super. Moc se mi líbí, ale žádné testy k ní jsem bohužel nenašla, tak vůbec nevím, jak vychází v porovnání s Romerem Kidfix XP, který je také na misce vah, ale zpracováním se mi líbí podstatně méně.. Děkuji za info, budu ráda, když se opět ozvě Steeve ;)

Reakce:

steeve
Kelišová 6966 příspěvků 22.02.17 10:27

@Tercovka tato sedačka v testech nebyla, takže ji neporovnáme,
za poslední 3 roky vždy v testech v kat. 15-36 vyhrály Kidfixy, ať model Kidfix SL SICT, Kidfix XP, Kidfix II XP SICT
to zpracování soudítě podle fotek, nebo jste je měla skutečně vedle sebe?, když postavím vedle sebe Römer a Cybex, tak zpracováním vede Römer nejméně o kategorii, Cybex je třeba hezčí na tvary a barvy, ale zpracováním určitě ne

Tercovka
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 20:52

Měla jsem vedle sebe Romer Kidfix a Cybex Solution X2 Fix a oboje syn zkoušel a ten Cybex mu seděl mnohem víc, ta Romerka na něj byla jaksi mohutná a široká, ty boční opěrky měl dost daleko od těla.. Má teď 2roky 4 měsíce, 100cm a 15,5kg..Tuhle jsem v reálu neviděla, ale líbí se mi že se dá s výškou i rozšiřovat, jsou na ni pozitivní recenze a ten design je také krásný. Ale design je pro mě samozřejmě až na posledním místě. Taky mi přišlo, že u toho Cybexu lépe držel ten pás, jelikož to má hlubší ty „madla“, u Romeru se tak nějak divně kroutil, možná to paní jen neuměla předvést, nevím no..

Tercovka
Povídálka 22 příspěvků 09.03.17 11:37

Nevite prosim nekdo, zda se nejak lisi model 2015 od tech novejsich? Diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >