Reklama

Cybex Solution Q2-fix Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tercovka
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 09:52
Cybex Solution Q2-fix Plus

Dobrý den, prosím o Vaše zkušenosti s touto sedačkou a kdyby měl někdo nějaké testy na ni k dispozici, tak by to bylo úplně super. Moc se mi líbí, ale žádné testy k ní jsem bohužel nenašla, tak vůbec nevím, jak vychází v porovnání s Romerem Kidfix XP, který je také na misce vah, ale zpracováním se mi líbí podstatně méně.. Děkuji za info, budu ráda, když se opět ozvě Steeve ;)

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6942 příspěvků 22.02.17 10:27

@Tercovka tato sedačka v testech nebyla, takže ji neporovnáme,
za poslední 3 roky vždy v testech v kat. 15-36 vyhrály Kidfixy, ať model Kidfix SL SICT, Kidfix XP, Kidfix II XP SICT
to zpracování soudítě podle fotek, nebo jste je měla skutečně vedle sebe?, když postavím vedle sebe Römer a Cybex, tak zpracováním vede Römer nejméně o kategorii, Cybex je třeba hezčí na tvary a barvy, ale zpracováním určitě ne

Tercovka
Povídálka 22 příspěvků 22.02.17 20:52

Měla jsem vedle sebe Romer Kidfix a Cybex Solution X2 Fix a oboje syn zkoušel a ten Cybex mu seděl mnohem víc, ta Romerka na něj byla jaksi mohutná a široká, ty boční opěrky měl dost daleko od těla.. Má teď 2roky 4 měsíce, 100cm a 15,5kg..Tuhle jsem v reálu neviděla, ale líbí se mi že se dá s výškou i rozšiřovat, jsou na ni pozitivní recenze a ten design je také krásný. Ale design je pro mě samozřejmě až na posledním místě. Taky mi přišlo, že u toho Cybexu lépe držel ten pás, jelikož to má hlubší ty „madla“, u Romeru se tak nějak divně kroutil, možná to paní jen neuměla předvést, nevím no..

Tercovka
Povídálka 22 příspěvků 09.03.17 11:37

Nevite prosim nekdo, zda se nejak lisi model 2015 od tech novejsich? Diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama