Cybex Solution X Solution S?

152
13.4.08 16:02

Cybex Solution X Solution S?

Ahoj,
máte někdo doma? (Teda spis v aute? :-) ).Jak jste spokojení?Vybíráme teď sedačku 15-36 kg, Cybex u me zatím vede, ale nevím, jestli ten vylepšený typ (S). Nemám možnost ji tady vidět „naživo“, zajímalo by mě, jesli ty ramenní chrániče dítě spíš neomezují třeba ve výhledu?
Díky za rady
Sněhu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.4.08 21:54

Ahoj, máme tu s chráničema, je prima :P , ale dceři jsme koupili Storchenmule (9-36) a ta je lepší :lol: a dělají i variantu 15-36kg 8) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
1966
13.4.08 22:03

AHoj,
máme a jsme spokojeni ;-) Ramenní chrániče jsou nízko, ve výhledu spíš brání ty kolem hlavy, ale syn si nestěžuje, asi ven vidí i tak :lol: Výborná je polohovatelná opěrka hlavy, na spaní fakt super! Akorát jeden praktický poznatek - pokud ji budete často přenášet (vytahovat z auta): sedajda se ráda „rozpadá“ vejpůl - prostě se rozloží :twisted: výrobci asi moc nepočítali s tím, že někdo sedačky nenechává v autě (no my už jo).

Klidně se ptej ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.4.08 09:10

Cybex Solution S plus

Ahojky, tenhle typ sedačky má naše dcerka, náš synovec a i kamárdčina dcera, máme S plusko, a je to fakt super, stačí jen mokrý hadřík a pohodka, sedačka je příjemná, útulná, na dlouhé cesty a případné spaní opravdu superní, my mám dcerku 3,5 roku a opěrky na ramenou, má na ramenech a sedač při přenášení musí vzít za sedák a za opěrku hlavy a ani se nerozpadne :o))), my ji přenášíme často a fakt v pohodě, taky už jsme potah 1* praliv pračce (malá blinkací nehoda) a bez problémů… FAKT DOPORUČUJI!

Kupovali jsme ji na www.unicum.cz a do 3 dnů byla u nás doma!! Objednali jsme k ní chránič na bezpečnostní pás a dcerka sedí s „pejskem na rameni“ a ani nedutááá! :o))

Takže uvidíš!

Zdravíme Monika a Michaelka, Rychvald :D

• Nahlásit
  • Citovat
152
14.4.08 10:22

Diky za hodnoceni :D Vypada to dobre. Jenom se zeptam, Jani, tu Storchenmule mate jaky typ? Aha, ted me napada, ze asi nemate 15-36, ale jinou vahovou kategorii, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
14.4.08 20:03

Moniko, blbě jsem to napsala, sedačka samozřejmě drží, když ji neseš takovým způsobem, jak píšeš. Ale prostě nejde nést v jedné ruce jako třeba sedajda od mladšího kluka 9-18kg. A to byl pro mě docela podstatný problém, protože se ze mě ani za ty 4roky, co jsem na mateřské, bohužel nestala chobotnice :-D Moje chyba, uznávám :lol:

P.S. Taky máme S plus - potah je fakt příjemný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama