s isofixem nebo bez

195
12.3.08 18:19

s isofixem nebo bez

Mam vybranou firmu Römer, ale ted resim,jestli investovat o 2000,– vic do sedacky s isofixem,jestli jsou opravdu o tolik bezpecnejsi nez bez isofixu.Muzete mi,prosim vas, poradit.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

989
12.3.08 18:41

Ahojky, máme romerku bez isofixu, neb v jednom autě stejně nemáme přípravu pro isofix. Upevnění na pásyje bleskové a drží to jak přibité. Měla jsem stejné dilema..... :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
12.3.08 19:45

Ivus, a jakou römerku mate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
12.3.08 20:21

Ahojky, my měli autosedačku bez isofixu a jsem rozhdonutá, že pro druhého prcka koupíme s :wink: Jednak mě opravdu nebavilo pořád nasazovat a sundávat pásy a pak když jsem viděla, že ta s izofixem se nehne z místa narozdíl od té naší, tak bylo jasno…
Vyber dobře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.3.08 07:31

Máme sedačku s isofixem romer tu pro miminka od narození. Když se malá do toho dávala s podstavcem jako miminko tak jí pořád někam přepadávala hlava.
Nešla nám v autě o:,–(it víc na ležato (podložit). Tak je nejlepší to v autě vyzkoušet jak moc kolmá je a jestli se dá podložit. Jinak v ní sedí ještě tedˇuž zase jí používáme s isofixem (malé už je rok a ještě sedačce neodrostla a hlava už neklimbá).
Ale pásy se poutá jak s isofixem tak i bez isofixu.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Ha
513
13.3.08 08:05

rozhodně s !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
13.3.08 08:20

Pokud není problém s financemi tak rozhodně s isofixem, je bezpečnější, daleko lépe a rychleji se poutá, spojení ihned signalizuje , zda je sedačka dobře připoutaná, jediná nevýhoda je že isofixové sedačky jsou těžší a dražší, ale za tu jistotu bezpečnosti to stojí,
ale i neisofixové sedačky od Roemera jsou na špici v bezpečnosti ( mezi neisofixovými)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
13.3.08 08:23

Akrim - máme romer king plus, sehnala jsem jí na netu za 5589,– máme látku trend line je moc příjemná. Vyšlo nám to tak tak, máme dlouhatý mimino a z vajíčka nám čouhaly nohy i hlava. Říká se že do druhé sedačky by měli jít od 9kg, 9 měs a měly by umět samy sedět. Nám se tohle všechno sešlo během týdne takže pohoda. Taky jsem si říkala že nebudu „zbytečně“ do sedačky cpát prachy když zase nevím kdy z ní vyroste - předpokládám že to bude o hodně dřív než uvádí výrobce. Taky tady holky psaly že se rozhodovaly podle toho jestli budeš sedačku na noc schovávat do kufru...... :!
tak dobře vyber :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
13.3.08 08:55

Také jsme nedávno koupili sedačku s isofixem, už tu velkou 15-36 kg. A vůbec nelituju. Sedačka je napevno upevněná v autě, Honzíka jen připoutám pásy. Jsem z ní nadšená, je perfektní. V obchodě stojí 5.550 Kč, já jí na netu sehnala za 4.690 Kč a k tomu jsme přikoupili držák na pití za 150 Kč. Jo a tedy taky Romer. Fakt spokojenost, pokud máte finanční možnost, určitě isofix!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
13.3.08 09:26

Teda Packo, nevím z které části východních čech jste, ale třeba u mě v kamenném obchodě již nyní stojí isofixová 15-36 Kidfix od 4390,– kol. 2008, a kolekce 2007 od 3900,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama