Cybex vs. Römer od 15 do 38 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.05.11 09:08
Cybex vs. Romer od 15 do 38 kg

Ahoj, uvažujem o koupi nové sedačky a nevíme se rozhodnout, neboli manžel je rozhodnutý pro Römer KIDFIX classicline 2011, viděli jsme ho v obchodě, potah super na dotek. Akorát jsem nešťastná z té černé barvy. Pokud je barevnější provedení, tak už jenom Trend Line, což ten potah potah v obchodě neměli, takže nevíme jaký je. Začala jsem uvažovat o Cybexu, akorát v obchodě ho neměli, takže nevíme o jaký potah se jedná a dále mně zarazilo, že má chráněné jen ramena. raději ybchom potah semiškový.

Reakce:
Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.05.11 09:31

Ještě mám jednu otázku, u Cybexu jsem se dočetla, že roste i do šířky s dítětem, ale u té Romerky jsem to nenašla.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 06.05.11 09:50
Andrejka1 píše:
Ještě mám jednu otázku, u Cybexu jsem se dočetla, že roste i do šířky s dítětem, ale u té Romerky jsem to nenašla.

Romer to nemá, ale směrem nahoru se ty bočnice rozšiřují, takže jak dítko roste dostává se rameny výš, kde je více prostoru- můj předpoklad (jezdíme v ní teprve chvíli).

Z potahů neporadím, ale nejlepší je dokoupit letní potah, je froté a příjemný pro dítko, skryje nápisy, je světlý, jednodušší ho prát :palec:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 06.05.11 09:51

ještě barvičky jsou hezky nafocené tady
http://www.kvalitniautosedacky.cz/…er-2011.html
:wink:

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 06.05.11 10:11

Römer Kidfix a Cybex Solution X-Fix jsou na tom cenově přibližně stejně, jsou obě výborné z bezpečnosti, mají 4 hěvzdičky, ale u Römera jsou lepší materiály, dá se i více polohovat
U Kidfixu jsou chráněny celé bokyi ramena, ty bočnice se plynule rozšiřují.
U Cybexu jsou chráněny pouze ramena, nejsou chráněny boky.
Potahy Billy Classicline je příjemný na omak, ale pozor, hodně se na něj chytají chlupy, tak jestli máte domácí mazlíčky tak nebrat, nebo budete pořád čistit, je lepší vzít potah trendline, nejlepší na údržbu je Felix, příjemné jsou ty barevné, nebo potahy highline- tam je semiš a organická bavlna: http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?…

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 06.05.11 12:38

Já jenom přidám vlastní zkušenost - taky jsme váhali mezi Romer a Cybex, spíš jsme se přikláněli k Cybexu. Pak jsme ho šli zkusit do obchodu, dcera se posadila do Cybexu, chvíli se tam vrtěla a tvářila se všelijak, působila v tom dost sevřeně, bylo jí to celkem úzké. Pak jsme zkusili Romer, tam zapadla a odmítla vylézt, že tam „má svůj pelíšek“ :mrgreen:

Cybex je krásný a elegantní na pohled - ale pro dítě je Romer podle mne mnohem pohodlnější a příjemnější.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >