Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky ![]()
Chtěla bych se zeptat jestli některá z vás měla stejný “problém”
Jde o to že mi gynekolog našel už prasklou cystu a 21.8.2022 jsem měla dostat MS (MS jsem měla vzdy přesnou) mám příznaky co mám normálně(bolest v podbřišku, bolest prsou) a dnes je 25.8.2022 a mám 5 den zpoždění.
Občas mám bílý krémový výtok.
Muže to byt kvůli té už prasklé cystě? ![]()
(byla hrozně malinka podle gynekologa) ![]()
Test jsem si ještě nedělala ![]()
A na co chceš odpovědět? Si udělej test 🤷♀️. Určitě to mohla cysta ovlivnit, taky můžeš být těhotná a dalších x důvodů zpoždění. My nemáme křišťálovou kouli, bez testu se z místa asi nepohneš ![]()
@Suelinda v pondělí se objednává na gynekologii. ![]()
Přidává fotku ![]()