Cysta na čípku - Endometrióza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenithemonster
Nováček 7 příspěvků 21.04.18 22:32
Cysta na čípku - Endometrióza

Čauky, taky jsem jedna z těch co mají tu hnusnou s**** začínající na e. Nemůžu říct, že bychom se o miminko vyloženě snažili, ale žádnej typ ochrany nepoužíváme už tak 2-3 roky a ani před tim to nebylo slavný, protože kondomy praskaj. :oops: Ale já si to moc přeju a občas, když mam páku, tak ho chytnu, aby se neudělal ven :D Obzvlášť při mym přehormonovanym stavu při ovulaci :D Bohužel, žádný štěstí… :zed:
Je tu někdo, kdo má endometriózu a měl cystu na čípku? Neměli jste pak problém s dotáhnutím těhotenství do konce?

Přečtěte si článek: Endometrióza a otěhotnění: Jak to jde dohromady?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5267 příspěvků 22.04.18 07:04

@lenithemonster jestliže se snažíte už 3roky začala bych to řešit. Partner má spermio hotový, ty víš že máš ovulaci, že máš průchodne vejcovody? Jak víš že máš endo jen na čípku? Už máš za sebou laparo nebo odběry krve na ca 125? Máš za sebou nějakou léčbu? Endo mám ale na čípku jsem ji nikdy neměla. Já na střevech, vejcovodech, vajecnicich a tak celkově v celé dutině břišní.

lenithemonster
Nováček 7 příspěvků 22.04.18 18:35

@lachtanice86 S endometriózou jsem byla na operaci už dvakrát a vždycky jsem to měla na vejcovodech a tak nějak kolem v dutině. Jeden mi kvůli tomu vzali :( Momentálně mam mini cystičky který jsou minimálně vidět zase na vejcovodu a teď nově dvě na čípku. Je to na prd, co vám budu povídat…
CA 125 jsem asi neměla, nebo nevím o tom.
Btw… je mi 25.

lachtanice86
Kelišová 5267 příspěvků 22.04.18 19:10

@lenithemonster já mám endo od 20. 3operace, 8let hormonální léčby ha, půl roku visanne a punkci cyst. Najela jsem na endo dietu a vnitřně mi to pomohlo. Už nemám takové bolesti a cysty zatím nebyly a navíc se nám podařilo počít přirozeně.

lenithemonster
Nováček 7 příspěvků 22.04.18 22:58

@lachtanice86 A můžu se zeptat co je endo dieta? Nikdy jsem o tom neslyšela.

lachtanice86
Kelišová 5267 příspěvků 23.04.18 06:46

@lenithemonster omezení jídelníčku a věci které obsahují estrogen který endo podporuje. Žádný lepek, soja, cukr, alkohol, laktoza

lenithemonster
Nováček 7 příspěvků 23.04.18 14:01

@lachtanice86 to jste vyjmenovala všechno co jim :D no super, kouknu se na to.. dííík

lachtanice86
Kelišová 5267 příspěvků 23.04.18 16:01

@lenithemonster taky jsem to tak měla. Ale upřímně za sebe mohu říct, že mi je teď líp. Ale rozhodně to není pro každého.

lenithemonster
Nováček 7 příspěvků 23.04.18 21:56

@lachtanice86 No dneska jsem při nákupu koukala na všechno, co bych vlastně mohla jíst. A z toho košíku toho moc nebylo. Cukr asi myslíte takovej ten přidanej, ne co je v ovoci ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama