Problémy s otěhotněním, přenašečka genu CAH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veriusik
Nováček 1 příspěvek 20.04.18 11:29
Problémy s otěhotněním, přenašečka genu CAH.

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli se tady nenajde někdo podobný jako já. S manželem se snažíme o miminko už přes umělé oplodnění bohužel vždy bez úspěšně. Na genetice mi zjistili že jsem přenašečkou genu CAH a tím pádem mám problémy s hormony, manžel je čistý, mám už domluvenou i návštěvu na endokrinologii. Neni tady někdo s touhle zkušenosti? Jak to potom probíhalo a jaký jste měli postup? Děkuji předem za odpovědi.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama