Problémy s otěhotněním, přenašečka genu CAH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veriusik
Nováček 1 příspěvek 20.04.18 11:29
Problémy s otěhotněním, přenašečka genu CAH.

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli se tady nenajde někdo podobný jako já. S manželem se snažíme o miminko už přes umělé oplodnění bohužel vždy bez úspěšně. Na genetice mi zjistili že jsem přenašečkou genu CAH a tím pádem mám problémy s hormony, manžel je čistý, mám už domluvenou i návštěvu na endokrinologii. Neni tady někdo s touhle zkušenosti? Jak to potom probíhalo a jaký jste měli postup? Děkuji předem za odpovědi.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >