Výsledky pouze ústně bez zprávy - je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 09:32
Lze pritel?

Snazime se o dite pritel byl na vysetreni a pry mu vysledky jen rekli, nedostal zadnou zpravu, je to normalni?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 19.04.18 09:33

Není, měl by dostat klasickou zprávu, plus nam posílali výsledky i na mail. Tech údajů je tam více, takže ať si o tu zprávu řekne

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6034 příspěvků 9 inzerátů 19.04.18 09:35

Zprávu do ruky jsme nedostávali, jen volali výsledky. Ani jsme se o zprávě nepídili, protože výsledky byly nadstantardní.

Markéta80
Hvězda diskuse 40025 příspěvků 19.04.18 09:35
@Anonymní píše:
Snazime se o dite pritel byl na vysetreni a pry mu vysledky jen rekli, nedostal zadnou zpravu, je to normalni?

to jste měli doporučení? Pak je možné že to poslali tvému lékaři. Jo řeknou je to v normě ale manžel do ruky dostal i papír ;)

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 19.04.18 09:35

Jako že byl na spermiogramu, nebo ještě něco navíc?
určitě mu dají i papír s výsledky, leda by ho odmítl.
Nebo si pro ně nešel, jen si zavolal.
A co ti teda řekl za výsledky - dobré, nebo špatné?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 09:39

Byl na spermiogramu a na sterech, vzdy co jsem tam s nim byla jsme dostavali vysledky do ruky a kdyz tam jde sam najednou nic.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 09:43

Tak si hlavně udělejte miminko, když už teď mu nevěříš takovou věc!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 09:50

Doe_Jane: pani se pta, jestli je normalni nedostat zpravu, nikde nezminuje, ze priteli neveri.. zbytecny koment..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 09:51

No tak co mam delat asi me treba nechtel zklamat? Rekl mi ze se to zlepsilo, pry 5 %,minule nemel nic.Az tam pujdu priste zeptam se na to.

Zwetta
Kecalka 433 příspěvků 6 inzerátů 19.04.18 09:54

My na spermiogramu byli, pouze 1 návštěva, pak jsme se za několik hodin vrátili pro výsledky a dostali i je i na papíře. Podle mě běžná praxe, pokud tam byl ovšem osobně.. ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 09:58
@Anonymní píše:
Doe_Jane: pani se pta, jestli je normalni nedostat zpravu, nikde nezminuje, ze priteli neveri.. zbytecny koment..

To není pravda. Název diskuze je “Lže přítel?” Zbytečný je spíš tvůj anonym.

BohunkaP
Extra třída :D 14960 příspěvků 19.04.18 10:01
@Anonymní píše:

Ale jdi Ty - jasně to vyplývá už z nadpisu, když se ptá, zda přítel lže.

Jistě, že mu nevěří.

A mám úplně stejný názor - jestliže v takovýchto věcech nepanuje důvěra, za co asi ten vztah stojí…

karkarka
Závislačka 2674 příspěvků 19.04.18 10:05

@BohunkaP a víš že mě prijde ze si odpovedela sama zakladatelka :)

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 19.04.18 10:06

Divné, že to vůbec někoho napadne takto uvažovat. Jsem asi důvěřivá husa, nebo mám toho pravého chlapa, který když řekne, považuju to za fakt. Ať má papír nebo ne. :nevim:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 10:08
@Anonymní píše:

to jako proč anonym? nebo o sobě zakladatelka mluví ve 3. osobě a zapomněla jaký dala název diskuze? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >