Cysta na vaječníku - problém s močákem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papuska36
Nováček 8 příspěvků 12.04.18 10:44
Cysta na vaječníku-problem s močákem

Ahoj holky, byla jsem na půlroční prohlídce a doktor mi našel cystu na pravem vaječníku, měla jsem i problémy s močákem, tak mi dal blokurimu a močák během dvou dnů úplně v pohodě, za měsíc na kontrolu s močí a kvůli té cyste, žádné bolesti nemám, jen přišla MS a skoro jí nemám, první dva dny lehce a teď jen spineni. Mám se bát? Chceme druhé mimco a bojím se že bude problém kvůli té cyste.

Reklama

Reakce:

leryl
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 12.04.18 11:19

Cysty se nebojte, také jsem měla a zmizela.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama