Cysta před stimulací

80
26.2.20 20:29

Cysta před stimulací

Ahoj holky, spíš než o radu bych se chtěla zeptat, zda to někdo měl stejně jako já. Nikdy jsem na ultrazvuku neměla cystu. Dnes jsme si jeli pro stimulační plán, udělali mi kontrolní ultrazvuk a ejhle - 4cm cysta. Přitom 10dc tam vůbec nic nebylo. Samozřejmě mám přijet další cyklus 20-25dc, takže kolem 23. března :?
Zase všude hledám různé diskuze, jestli je šance, že to samo zmizí. Dokonce jsem i četla, že nějaký doktor na fóru radil paní se stejným problémem, že je nejlepší udělat ultrazvuk 1-2dc, kdyby cysta nebyla, aby hned mohla začít stimulovat. Díky za Vaše zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49423
26.2.20 21:19

Měla jsem, čekalo se do dalšího cyklu, zda sama zmizí, prý dost pravděodobné, ale nestalo se. Pak mi kvůli ní začal dost haprovat cyklus, tak mi ji odsáli (jako OPU, bez narkózy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
26.2.20 21:28

@ugluk taky čekám, jestli zmizí sama. A pak se už neudělala a začala jsi stimulovat? Nebo jak to pak probíhalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49423
26.2.20 22:04

@Pap949 ne, u mě to byla fakt jednoráová záležitost, takže jsem po odsátí začala normálně stimulovat :-) Nejspíš to bude neprasklý folikul, když ještě na začátku cyklu nic a pak to tam narostlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
26.2.20 22:08

@ugluk no sama se divila, že 10dc nic a 24dc byla 4cm cysta. Včera mě začalo bolet v krku, přestala jsem mluvit, takže dnes jsem raději na otázky jen kývala :lol: :lol: všechno proti nám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 07:23

@Pap949 Měla jsem, kontrola znovu 2DC, sama od sebe zmizela, takže jsem začala ten den se stimulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
27.2.20 07:41

@Breberka123 taky jsem pak četla, že by se to takhle mohlo udělat. Mně řekli, že mám přijít další cyklus no :smirk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama